Ponedjeljak, 25 Travanj 2022 08:23

Odigrane utakmice 9. kola Ženske odbojkaške lige Požega

POŽEGA - U Sportskoj dvorani Tomislav Pirc jučer su odigrane sve utakmice 9. kola Ženske odbojkaške lige Požega. Pobjede u dva seta su ostvarile ekipe Papuka i Obrtničke protiv Bolnice i Požege dok je Jakšić nakon trećeg seta bio bolji od ekipe Vallis Aurea.

Utakmice posljednjeg 10. kola s kojima će završiti sedamnaesta po redu sezona ŽOL Požega odigrat će se u nedjelju, 08. 05. 2022. Sastaju se Bolnica - Jakšić (19,00), Vallis Aurea – Požega (20,00) i Obrtnička – Papuk (20,00).

Tako će u zadnjem kolu Papuk i Obrtnička u direktnom susretu odlučit o prvaku. Papuku treba pobjeda od 2:0 u setovima jer će onda imati jednako bodova ali i bolju set razliku od Obrtničke dok bilo koji drugi rezultat za novi naslov prvaka odgovara Obrtničkoj školi.