Ponedjeljak, 28 Studeni 2022 10:14

Vallisice pobijedile ŽOK Osijek III u 5. kolu 2. Hrvatske odbojkaške lige - Istok

POŽEGA - Odbojkašice ŽOK Vallis Aurea su u 5. kolu 2. Hrvatske odbojkaške lige - Istok svladale na svom parketu ŽOK Osijek III rezultatom 3:0 (25:6, 25:10, 25:14) u setovima. Kako su gošće posljednja ekipa lige uvjerljiva pobjeda Vallisica je bila i očekivana, a Osječanama su dopustile osvajanje samo 30 poena u tri seta.

Požežanke i dalje imaju maksimalan učinak u prvih 5 kola i vodeće su na ljestvici sa 15 bodova izgubivši samo 1 set i to u na gostovanju kod OK Slavonski Brod u 2. kolu. U 6. kolu požeške odbojkašice će ugostiti ŽOK Ferivi Višnjevac II (nedjelja, 11. prosinca, 13,00 sati) čija ekipa je na 3. mjestu sa 11 bodova.

Druga ekipa ŽOK Vallis Aurea je u 5. kolu Slavonske odbojkaške lige trebala u Požegi igrati protiv OK Linga II (Osijek) ali je ta utakmica dogovom klubova odgođena.

(Foto Arhiva : Damir Mrkojević - Mrkva)

Pročitano 443 puta Poslijednja izmjena dana Srijeda, 07 Prosinac 2022 13:53