Ponedjeljak, 06 Ožujak 2023 08:48

Vallisice poražene na gostovanju kod ŽOK Ena Vukovar II u derbiju 10. kola 2. HOL - Istok

VUKOVAR -  Igračice ŽOK Vallis Aurea jučer su derbiju 10 kola 2. Hrvatske odbojkaške lige - Istok gostovale u Vukovaru kod ŽOK Ena Vukovar II. U susretu koji je trajao 92 minute Vallisice su poražene rezultatom 3:1 (18:25,26:24,25:17,25:13) u setovima. Iako su dobro otvorile utakmicu i osvojile prvi set Požežanke nisu uspjele doći do pobjede.

Porazom su požeške odbojkašice pale s prvog na treće mjesto, a trenutno imaju 22 boda (7 pobjeda, 3 poraza). Vodeća Enna Vukovar II ima 24 boda dok je na drugom mjestu ŽOK Ferivi Višnjevac II sa 23 boda. U narednom, 11. kolu ŽOK Vallis Aurea će ugostiti AOK Osijek II (SD Tomislav Pirc, subota, 11. ožujak u 19,00 sati).

Druga ekipa ŽOK Vallis Aurea je jučer u 4. kolu doigravanja za poredak od 7.-12. mjesta u Slavonskoj odbojkaškoj ligi poražena na gostovanju kod OK Đakovo II rezultatom 3:0 (25:21,25:16,25:18) u setovima. U 5. kolu ŽOK Vallis Aurea II će ugostiti ŽOK Osijek IV.

(Foto : Damir Mrkojević - Mrkva, arhiva)

Pročitano 316 puta Poslijednja izmjena dana Srijeda, 08 Ožujak 2023 12:57