Srijeda, 03 Prosinac 2014 01:00

Kadeti STK Požega prvaci Slavonije i Baranje

SLAVONSKI BROD - U nedjelju, 30. studenog u Slavonskom Brodu održano je ekipno kadetsko prvenstvo Slavonije i Baranje. Kadeti Stolnoteniskog kluba Požega pobijedili su STK Graničar (Slavonski Brod) rezultatom 3:1 i STK Obrtničku školu (Slavonski Brod) rezultatom 3:0 te tako osvojili prvo mjesto i osigurali plasman na državno prvenstvo.  U ekipi su bili Ivan Dujmović, Luka Kovačević i Andrej Samardžić. U pojedinačnom prvenstvu regije na kojem su nastupili igrači iz pet slavonskih županija Ivan Dujmović je osvojio 2. mjesto, Luka Kovačević bio je treći dok je mladi Andrej Samardžić došao do četvrtfinala gdje je završio svoj nastup. Pojedinačni prvak regije je David Popić (STK Graničar Sl. Brod). U nedjelju, 07. prosinca u Sportskoj dvorani Osnovne škole "Dragutin Lerman" u Brestovcu odigrati će se redovno kolo 3. Hrvatske stolnoteniske lige - Istok u organizaciji STK Požega. U toj ligi nastupa druga ekipa STK Požega za koju igraju Miroslav Kovačević, Ivan Dujmović, Luka Kovačević i Andrej Samardžić. Požežani su domaćini u Brestovcu jer je dvorana Grabrik zauzeta. STK Požega organizira i besplatnu školu tenisa za djecu starosti od 7-10 godina. Treninzi su u maloj dvorani Grabrika srijedom i petkom od 18,00 do 19,00 sati i subotom od 8,30 do 10,00 sati.

Pročitano 2078 puta Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 08 Prosinac 2014 12:52