Utorak, 27 Listopad 2020 09:15

Stolnotenisačice Požege ostvarile dvije uvjerljive pobjede na gostovanju kod STK MGK Drave Žabnik i STK Koprivnice u 3. kolu 1. HSTL - Istok

ŽABNIK / KOPRIVNICA - Stolnotenisačice Požege odigrale su u subotu, 24. listopada dvije gostujuće utakmice u sklopu 3. kola 1. Hrvatske stolnoteniske lige - Istok u kojima su ostvarile dvije uvjerljive pobjede rezultatom 0:4. Prvo su svladale STK MGK Drava Žabnik.

Požeške stolnotenisačice u ovom susretu nisu izgubile niti jedan set. Nikolina Raguž svladala je Laru Pačalat rezultatom 3:0 (11:6, 11:7, 11:1), Hana Kroužil dobila je Luciju Topolovec (11:7, 11:9, 11:4) dok je Nataša Skočilović bila bolja od Katje Žganec (11:2, 11:3, 11:3).

Požeški par Kroužil/Raguž je također sa sigurnoh 3:0 (11:4, 12:10, 11:9) svladao domaći par Pačalat/Topolovec i donio četvrti poen Požegi.

STK Požega je nakon toga s istim rezultatom 4:0 svladala Koprivnicu s tim da su u tom susretu domaćim igračicama prepustile ukupno dva seta.

Prvo je Nataša Skočilović rezultatom 3:0 (11:4, 11:4, 12:10) u setovima svladala Dariu Arapović, nakon toga je Nikolina Raguž istim rezultatom dobila Reu Ban (11:5, 11:9, 11:4) da bi Hana Kroužil rezultatom 3:2 (12:14, 14:16, 11:7, 11:8, 11:7 pobijedila Niku Šaš nakon što je domaća igračica imala vodstvo od 0:2 u setovima.

Četvrti poen Požegi donio je par Skočilović/Raguž koji je rezultatom 3:0 (11:7, 11:8, 11:4) svladao domaći par Arapović/Piršlin)

Požeške stolnotenisačice su i dalje vodeće na lljestvici sa maksimalnih 8 bodova, a u 4. kolu STK Požega će u subotu, 07. studenog u svojoj dvorani ugostiti STK Šenkovec (11,00) i STK Mihovljan (17,00)

Pročitano 799 puta Poslijednja izmjena dana Srijeda, 28 Listopad 2020 14:00