Srijeda, 18 Svi 2022 08:03

Mladi članovi STK Požega nastupili na Međunarodnom stolnoteniskom turniru u Slavonskom Brodu

SLAVONSKI BROD - U nedjelju, 15. 05. 2022. održan je stolnoteniski turnir za mlađe kategorije "Slavonski Brod OPEN" u organizaciji STK Graničar iz Slavonskog Broda. Na ovom turniru natjecalo se i 14 mladih igrača Stolnoteniskog kluba Požega koji su ostvarili odlične rezultate.

Sudjelovalo je čak 105 djece iz Osijeka, Vinkovaca, Slavonskog Broda Bjelovara, Nove Gradiške kao i gosti iz Ukrajine u više kategorija.

Najbolji rezultat ostvario je Ivan Smiljanić koji je osvojio 1. mjesto u jakoj konkurenciji najmlađih kadeta dok su Nera Vujasinović i Matija Josipović osvojile 3. mjesto kod mlađih kadetkinja.

Niko Zdelar i Jakov Bilobrk zauzeli su treće mjesto u kategoriji najmlađih natjecatelja

Boje STK Požega još su branili Ivano Špehar, Vito Horvat, Eva Josipović, Luka Budimir, Renato Bilić,  Laura Ambruš, Lucija Novak,  Luka Bazina i Vito Crnjac.

Požeški klub imao je  i najmlađeg natjecatelja turnira Niku Zdelara rođenog u rujnu 2015. godine.

Pročitano 480 puta Poslijednja izmjena dana Srijeda, 18 Svi 2022 14:34