Ponedjeljak, 18 Srpanj 2022 12:48

Mladi igrači Stolnoteniskog kluba Požega postigli odlične rezultate na "Cibalia Kids Openu 2022" u Vinkovcima

VINKOVCI - Proteklog vikenda u organizaciji STK Cibalia u Vinkovcima je održan veliki dječji stolnoteniski turnir "Cibalia Kids Open 2022" čije je peto izdanje okupilo ukupno 58 igrača i igračica.

U jakoj konkurenciji natjecatelja iz Vinkovaca, Osijeka, Slavonskog Broda, Samobora, Nuštra, Gunje i reprezentativne selekcije Ukrajine nastupilo je i šest najmlađih natjecatelja Stolnoteniskog kluba Požega koji su nastupili u tri kategorije.

Mladi Požežani su osvojili čak četiri medalje. U najjačoj konkurenciji najbrojnije kategorije najmlađih kadeta Ivan Smiljanić osvojio je prvo mjesto. Luka Budimir bio je drugi u kategoriji mlađih kadeta, Nera Vujasinović osvojila je treće mjesto u kategoriji mlađih kadetkinja dok je Ivano Špehar bio treći u kategoriji klinci.

Lucija Novak i Jakov Bilobrk nisu prošli skupinu. Mlade požeške stolnotenisače i stolnotenisačice na ovom natjecanju pratili su trenerica Nikolina Raguž i član uprave STK Požega Rajko Smiljanić.

Pročitano 625 puta Poslijednja izmjena dana Utorak, 16 Kolovoz 2022 10:09