Ponedjeljak, 23 Siječanj 2023 07:54

Članovi STK Požega osvojili 4 medalje na 4. Memorijalnom stolnoteniskom turniru "Drago Čordaš" u Donjoj Stubici

DONJA STUBICA - Oko tristo natjecatelja nastupilo je proteklog vikenda na 4. Memorijalnom stolnoteniskom turniru "Drago Čordaš" koji je održan u Donjoj Stubici, a među njima natjecalo se i četvero članova Stolnoteniskog kluba Požega.

To su Nera Vujasinović, Luka Budimir, Nikolina Raguž i Ivan Smiljanić.

Prvoga dana Luka Budimir je jednom pobjedom upisao prve bodove na ljestvici kadeta u jakoj konkurenciji dok je Ivan Smiljanić već sedmi turnir zaredom ostao nepobjediv te zauzeo prvo mjesto u kategoriji najmlađih kadeta Hrvatske.

Drugoga dana turnira, seniorka Požege i trenerica Nikolina Raguž zauzela je 3. mjesto dok je Nera Vujasinović osvojila 2. mjesto u kategoriji mlađih kadetkinja što je veliki uspjeh za Neru ali i za cijeli požeški klub.

Isto tako Ivan Smiljanić je nastupio u kategoriji Mlađih kadeta koji su nekoliko godina stariji igrači te zauzeo odlično 3. mjesto ispavši od kasnijeg pobjednika turnira tijesnim rezultatom 2:3 te se Ivan tako učvršćuje na poziciji najboljih mladih igrača Hrvatske.

Požeški stolnotenisači tako su i na ovom natjecanju dostojno predstavljali svoj klub i grad Požegu.

Pročitano 333 puta Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 23 Siječanj 2023 10:06