Četvrtak, 14 Svi 2015 02:00

Kadeti STK Požega uspješni u Slavonskom Brodu

SLAVONSKI BROD -  U subotu 09. svibnja održano je 10. otvoreno prvenstvo grada Slavonskog Broda u stolnom tenisu pod nazivom "Brod open 2015" za dječake i djevojčice.

Natjecalo se u četiri dobne kategorije, a STK Požega nastupila je u kategoriji kadeta sa 3 natjecatelja.

Nakon prolaska grupe sva trojica igrača plasirala su se u daljnji izlučni tijek natjecanja.

U polufinalu Luka Kovačević je glatko pobijedio igrača STK Graničara Davida Popića rezultatom 3:0, dok je u drugom neizvjesnom polufinalu Ivan Dujmović pobijedio svog suigrača Andreja Samarđića rezultatom 3:2.

U finalu su Luka Kovačević i Ivan Dujmović odigrali uzbudljiv i kvalitetan meč pun preokreta da bi nakon vodstva Dujmovića od 2:1 na kraju slavio Luka Kovačević rezultatom 3:2, te tako osvojio turnir.

Organizator je prigodnim peharima nagradio pobjednike, tako da su se sva 3 mlada igrača Požege vratili sa trofejima.

Ovaj turnir je bila odlična priprema za 62. ZAGIPING - otvoreno međunarodno prvenstvo grada Zagreba koje će se održati u Domu sportova od 15.-17.05. 2015.

Na ovom prvenstvu kadeti STK Požege natjecati će se u ekipnom i pojedinačnom dijelu turnira.