Srijeda, 08 Listopad 2014 02:00

Jaroš prvi u Jastrebarskom

JASTREBARSKO - U nedjelju, 05. listopada 2014. u Jastrebarskom je vožena pretposljednja utrka prvenstva Hrvatske u motocrossu. Požeški vozač Matej Jaroš u prvoj utrci bio je prvi dok je u drugoj utrci zauzeo drugo mjesto. To mu je bilo dovoljlno da ukupno osvoji prvo mjesto. Bila je to i prva Jaroševa pobjeda u ovoj sezoni prvenstva Hrvatske. Još je jedna utrka ostala do kraja a Jaroš je trenutno na trećem mjestu ukupnog poretka. Ispred njega su Marko Leljak i Hrvoje Karas. U Jastrebarskom su još tri člana Moto kluba "Požega Promet" ostvarili odlične rezultate. Mihael Pandžić bio je drugi u B Open kategoriji dok je Filip Panđić bio drugi u B250 kategoriji. Najmlađi član kluba Antonio Blažeković bio je drugi u kategoriji 50 kubika.