Ponedjeljak, 05 Listopad 2015 02:00

Rukometaši Požege odigrali neodlučeno s Vidovcem

POŽEGA - Rukometaši Požege odigrali su neodlučeno, 29:29 protiv RK Vidovec u 2. kolu 2. Hrvatske rukometne lige Sjever.

Utakmica je odigrana jučer u Sportskoj dvorani "Tomislav Pirc". Na poluvremenu rezultat je bio 15:15.

Požežani su najveće vodstvo imali kod rezultata 13:10 dok su gosti u drugom dijelu vodili 17:22. Zadnjih desetak minuta se igralo gol za gol i rezultat je bio izjednačen.

Gosti su bod osvojili iz sedmerca koji su izveli nakon isteka regularnog vremena. Igrači RK Vidovec u ovoj utakmici nisu niti jednom isključeni što je stvarno prava rijetkost na jednoj rukometnoj utakmici.

Podjela bodova je ipak najrealniji rezultat, a i ovaj jedan bod za požeške rukometaše je dobar jer je Vidovec jedan od glavnih favorita za naslov prvaka u ovoj sezoni.

U sljedećem, 3. kolu Požega gostuje u Našicama kod RK Nexe 2.

Druga ekipa RK Požega svoju utakmicu 1. kola 3. Hrvatske rukometne lige Istok odigrala je odmah nakon prve ekipe.

RK Požega 2 pobijedila je RK Privlaku rezultatom 28:17 (13:8).

U 2. kolu Požežani gostuju u Valpovu kod RK Valpovke.

Pročitano 2168 puta Poslijednja izmjena dana Petak, 09 Listopad 2015 11:33