Nedjelja, 19 Listopad 2014 02:00

RK Požega dobila i RK Brod

POŽEGA - Nakon RK Garešnice prije dva tjedna te RK Ivanske prošlog vikenda ove subote u Grabriku rukometaši Požege svladali su RK Brod u sklopu 4. kola 2. Hrvatske rukometne lige - Sjever. Iako su igrači trenera Daria Anića odigrali loše prvo poluvrijeme nakon kojeg su bili u zaostatku čak pet pogodaka (10:15), u drugom dijelu su uspjeli sve nadoknaditi i ostvariti novu pobjedu pred svojim navijačima. Utakmica je završila rezultatom 24:22. Najbolji kod Požežana bili su Ivan Balenović, Tomislav Raguž, Frano Šimić i vratar Goran Bubalo. Upravo je obrana donijela bodove domaćim rukometašima jer su gosti u drugom poluvremenu postigli samo sedam pogodaka. Tako se nastavila domaća pobjednička serija igrača RK Požege. Nakon tri uzastopne domaće utakmice u 5. kolu koje je na rasporedu u subotu, 25. listopada požeški rukometaši gostuju u Koprivnici kod istoimenog domaćina. Nakon toga je mala stanka u prvenstvu (01. i 02. studenog) a požeški ljubitelji rukometa RK Požegu će ponovno moći gledati u subotu, 08. studenog kada će u Grabriku gostovati RK Viro Virovitica

Pročitano 2242 puta Poslijednja izmjena dana Nedjelja, 19 Listopad 2014 04:33