Utorak, 11 Travanj 2017 02:00

Domaći poraz rukometaša Požege od Borova u 17. kolu 2. Hrvatske rukometne lige - Istok

POŽEGA – Rukometaši Požege poraženi su u 17. kolu 2. Hrvatske rukometne lige – Istok na svom parketu od HRK Borovo rezultatom 31:33. Na poluvremenu su Požežani imali vodstvo od dva pogotka (16:14) ali su u drugom dijelu gosti uspjeli dostići tu prednost i doći do potpunog preokreta zahvaljujući prvenstveno dužoj klupi.

Najbolji kod Požege bio je Domagoj Kiš sa 15 pogodaka, dok je najbolju dosadašnju utakmicu utakmicu u dresu Požege odigrao Lovro Farkaš i postigao deset pogodaka.

Požega je kolo prije kraja na petom mjestu sa 20 bodova, a u posljednjem kolu igrači trenera Hrvoja Jurkovića gostuju u Slavonskom Brodu kod drugoplasirane ekipe RK Broda koja ima 28 bodova.

RK Požega – HRK Borovo 31:33 (16:14)

Požega, SD Tomislav Pirc, gledatelja 200, Suci: Miroslav Josić i Goran Radonjić (Donji Miholjac)

RK Požega: Ćosić, Farkaš 10, Grbeš 1, Vlašić 2, Banović, Balenović, Blagojević 3, Kiš 15, Tukonić, Obradović, A.Franjić, Kosanović, Markanjević, I.Franjić. Trener: Hrvoje Jurković.

HRK Borovo: Boris Polchert, Radojević, Luketić, Pinjuh 1, Franić 4, Burazin 2, Tomašević 14, Zatezalo 6, Perendija 3, Glavanović 1, Boško Polchert 2, Barić. Trener: Vedran Uhlarik.

Sedmerci: RK Požega 0/1 (Kiš 0/1), HRK Borovo 2/3 (Tomašević 2/2, Boško Polchert 0/1)

Isključenja: RK Požega 6 minuta (Blagojević 2+2, Balenović 2), HRK Borovo 2 minuta (Burazin 2)

(Foto : Alen Protić, Kronika Požeško - slavonska)

Pročitano 2329 puta Poslijednja izmjena dana Utorak, 11 Travanj 2017 14:33