Ponedjeljak, 09 Listopad 2017 02:00

Rukometaši Požege uvjerljivi protiv Orahovice u 1. kolu 2. Hrvatske rukometne lige - Istok

POŽEGA - Rukometaši Požege silovito su ušli u novu sezonu. U subotu, 07. listopada pred tristotinjak gledatelja u Sportskoj dvorani Tomislav Pirc pobijedili su Orahovicu sa čak 15 razlike. Već na poluvremenu igrači trenera Hrvoja Jurkovića imali su prednost od 11 pogodaka (22:11) da bi u drugih 30 minuta utakmice razliku još povećali do konačnih 41:26.

Prvi strijelac kod domaćih bio je Domagoj Kiš koji je postigao 11 pogodaka.  Karlo Grgurić i Vilim Gotal dodali su svaki po 7, a 6 je zabio Krešo Tomas koji se na najbolji mogući način predstavio domaćoj publici u svojoj prvoj službenoj utakmici. Kod gostiju Marko Turalija postigao je 8, a Vedran Farkaš 6 pogodaka.

U 2. kolu Požega gostuje u Pakracu kod RK Lipe, a pred svojim gledateljima Požežani će ponovno igrati za dva tjedna (21. 10) kada će ugostiti RK Brod (Slavonski Brod).

RK Požega - RK Orahovica 41:26 (22:11)

Požega, Sportska dvorana Tomislav Pirc, gledatelja 300. Suci: Antonio Jurić i Deni Marčinković (Bjelovar). Nadzornik: Miljenko Komerički (Kutina)

RK Požega: Ćosić, Grbeš, Kosanović, Vlašić 3, Tomas 6, Blagojević 1, Kiš 11 (2), Obradović, Grgurić 7 (1), Gelenčir 2, Mršić, Markanjević, Gotal 7 (2), Jurković 3, Franjić, Banović 1. Trener: Hrvoje Jurković.

RK Orahovica: Knežević, Farkaš 6 (3), Turalija 8, Hodak 2 (2), Vulić 5, Tosino 3, Mikičić 2, Steiner. Trener: Zoran Ugljanac.

Sedmerci: RK Požega 5/6 (Kiš 2/2, Gotal 2/2, Grgurić 1/2), RK Orahovica 5/5 (Farkaš 3/3, Hodak 2/2)

Isključenja: RK Požega 8 minuta (Grbeš 2 ,Tomas 2, Grgurić 2, Mršić 2), RK Orahovica 4 minute (Turalija 2+2)

Pročitano 1768 puta Poslijednja izmjena dana Petak, 13 Listopad 2017 14:27