Ponedjeljak, 29 Siječanj 2018 01:00

Rukometaši Požege ostvarili dvije pobjede u pripremnim utakmicama protiv Slatine i Broda

POŽEGA - Rukometaši Požege su proteklog vikenda u Sportskoj dvorani Tomislav Pirc odigrali dvije pripremne utakmice i ostvarili dvije uvjerljive pobjede. Prvo su igrači trenera Hrvoja Jurkovića u subotu, 27. siječnja svladali Slatinu rezultatom 34:29 dok su u nedjelju, 28. siječnja bili bolji od Broda (Slavonski Brod) rezultatom 28:21.

Drugi dio prvenstva 2. Hrvatske rukometne lige - Istok počinje 17. veljače 2018. kada će Požega u sklopu 10. kola gostovati u Orahovici.

Požega - Slatina 34:29 (16:14)

Požega: Ćosić (4 obrane), Grbeš 2, Jurković 5, Raguž 4(1), Gotal, Mjertan, Tomas 7(2), Kiš 6(2), Grgurić 4, Gelenčir 4, Mršić, Markanjević, Tukonić 2, Kosanović (1 obrana), Jakić (7 obrana). Trener: Hrvoje Jurković.

Slatina: Hankić 4, Horvat, Repić 8, D.Nemet 1, F.Nemet 1, Mataija 6(4), Frajhaut (10 obrana), Dragojević 3, Čurić 1, Bot 1, Venus (6 obrana), Butorac 2, Suhić 2(1). Trener: Viktor Frajhaut.

Sedmerci: Požega 5/6 (Kiš 2/3, Tomas 2/2, Raguž 1/1), Slatina 5/6 (Mataija 4/5, Suhić 1/1)

Isključenja: Požega 6 minuta (Grbeš 2, Jurković 2, Gelenčir 2), Slatina 4 minute (Dragojević 2, Suhić 2)

Suci: Dejan Gomerčić i Darko Radaković

Gledatelja: 150

Požega - Brod 28:21 (15:9)

Požega: Ćosić (17 obrana), Banović 1, Grbeš 2, Jurković 4, Raguž 3, Gotal 1, Mjertan 1, Tomas 2, Grgurić 9(3), Gelenčir 2, Mršić, Markanjević, Tukonić 3, Kosanović (2 obrane), Jakić (7 obrana). Trener: Hrvoje Jurković.

Brod: Petrović 2, Vukadinović, Vukoje 1, Tonković, Švaganović 2, Rašić 4, Sarić 2, Didić 3(2), Bubalo (13 obrana), Poznanović 4, Alaica, Ferić, Prusina 1, Bohm 2, Krznarić (5 obrana). Trener: Saša Sertić

Sedmerci: Požega 3/3 (Grgurić 3/3), Brod 2/3 (Didić 2/3)

Isključenja: Požega 4 minute (Jurković 2, Grgurić 2), Brod 6 minuta (Tonković 2, Švaganović 2, Alaica 2)

Suci: Vanja Banović i Darko Radaković

Gledatelja: 50

Pročitano 1722 puta Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 29 Siječanj 2018 12:38