Četvrtak, 14 Ožujak 2019 01:00

RK Požega II svladala RK Frankopan u 17. kolu 3. Hrvatske rukometne lige - Istok

POŽEGA - Druga ekipa Rukometnog kluba Požega u 17. kolu 3. Hrvatske rukometne lige - Istok je na svom parketu Sportske dvorane Tomislav Pirc svladala RK Frankopan (Rokovci - Andrijaševci) rezultatom 33:27.

Marko Grbeš odigrao je jednu od svojih najboljih utakmica, uz sjajan posao u obrani postigao je devet pogodaka uz samo dva promašaja. Fran Mjertan s crte je postigao šest pogodaka, dok su se pet puta u strijelce upisali Šimun Banović i Vilim Gotal. Kod gostiju najučinkovitiji je bio Danijel Naletilić s deset pogodaka.

Odličnim igrama u nastavku sezone mladi požeški rukometaši su se probili na 3. mjesto sa samo bodom manje od vodećeg dvojca, Osijeka II i Zrinskog (Bošnjaci). Pred Požegom II je sada županijski derbi u Pakracu kod RK Lipe u 18. kolu. Nakon toga igrači trenera Filipa Bešlića gostuju kod Borova II  (23. 03.) u 19. kolu, a pred svojim navijačima će ponovno igrati za tri tjedna kada će u 20. kolu ugostiti trenutno vodeći Osijek II (30. 03.).

17. kolo 3. HRL istok :

RK Požega 2 - RK Frankopan 33:27 (19:15)

Požega, SD Tomislav Pirc. Gledatelja 100. Suci : Darko Mikolčić i Matija Predragović (Virovitica). Nadzornik : Ivan Vuković (Virovitica)

RK Požega 2: Banović 5(1), Grbeš 9, Čuljak 1, Vlahov, Mikala, Gotal 5, Mjertan 6(1), Pavlović, Gelenčir 1(1), Markanjević 1, Glasnović 1, Conjar, Tukonić 4(1), Jakić (7 obrana), Uremović (2 obrane). Trener: Filip Bešlić.

RK Frankopan: Pranjković, Cvitković 2, Naletilić 10, Baletić (2 obrane), Mlakić 5, Đurić 1, Vidman 1, Krupica 8(1). Trener: Hrvoje Ivanković.

Sedmerci: RK Požega 2 4/4 (Gelenčir 1/1, Banović 1/1, Tukonić 1/1, Mjertan 1/1), RK Frankopan 1/1 (Krupica 1/1)

Isključenja: RK Požega 2 bez isključenja, RK Frankopan 6 minuta (Cvitković, Naletilić, Krupica)

Pročitano 1588 puta Poslijednja izmjena dana Četvrtak, 14 Ožujak 2019 10:23