Ponedjeljak, 18 Ožujak 2019 01:00

Rukometaši Požege uvjerljivo pobijedili Orahovicu u 14. kolu 2. Hrvatske rukometne lige - Istok

POŽEGA - Rukometaši Požege ostvarili su u subotu, 16. 03. 2019. u Sportskoj dvorani Tomislav Pirc očekivanu uvjerljivu pobjedu protiv Orahovice u 14. kolu 2. Hrvatske rukometne lige Istok i nastavili s maksimalnim pobjedničkim nizom od 14 pobjeda u 14 odigranih utakmica. U susretu protiv Orahovice igrači trenera Daga Kovačevića su postigli dvostruko više pogodaka od svojih suparnika, utakmica je završila rezultatom 46:23 nakon što su na poluvremenu požeški rukometaši imali 10 pogodaka prednosti (23:13).

U sljedećem, 15. kolu Požega gostuje u Novoj Gradišci. Nakon toga u Požegu dolazi Županja (30. 03.). U pretposljednjem, 17. kolu Požežani gostuju u Valpovu kod Valpovke (06. 04.), a naslov prvaka će proslaviti u posljednjem, 18. kolu pred svojim navijačima protiv Feniksa (Osijek) (13. 04.).

14. kolo 2. HRL istok :

RK Požega - RK Orahovica 46:23 (23:13)

Požega, Sportska dvorana Tomislav Pirc. Gledatelja 150. Suci: Dalibor Feletar (Bjelovar) i Igor Rendulić (Kutina) Nadzornik: Ivan Vuković (Virovitica)

RK Požega: Ćosić (14 obrana), Grbeš 7, Mjertan 1, Raguž 5, Vlašić 4, Tomas, Gotal 7, Jurković 6, Grgurić, Gelenčir 3, Markanjević 3, Franjić (10 obrana), I.Antunović 6, M.Antunović 4(3), Glasnović, Rajič. Trener: Dag Kovačević.

RK Orahovica: Bošnjak (7 obrana), Špoljar, Paljušić, Hajmiler 4, Šijaković 1, Kiš 6, Žiška 1, Malkoč 3, Čižić (2 obrane), Ferenčević 2(2), Kolarić 5, Osmani 1. Trener: Zoran Ugljanac.

Sedmerci: RK Požega 3/3 (M.Antunović 3/3), RK Orahovica 2/3 (Ferenčević 2/3)

Isključenja: RK Požega 6 minuta (Grbeš, Raguž, Gelenčir), RK Orahovica 4 minute (Kiš, Žiška)