Utorak, 09 Travanj 2019 02:00

Rukometaši Požege pobijedili Valpovku u gostima u 17. kolu 2. Hrvatske rukometne lige - Istok

VALPOVO - Rukometaši Požege gostovali su u pretposljednjem, 17. kolu 2. Hrvatske rukometne lige - Istok u Valpovu gdje su pobijedili domaću Valpovku rezultatom 25:27 iako su na poluvremenu imali i veću razliku pogodaka (10:15). Tako su igrači trenera Daga Kovačevića nastavili s maksimalnim učinkom od 17 pobjeda u 17 kola. U posljednjem, 18. kolu u Sportskoj dvorani Tomislav Pirc prvaci 2. HRL - Istok ugostit će RK Feniks (Osijek). Utakmica se igra u subotu, 13. 04. 2019. s početkom u 19,00 sati.

Druga ekipa RK Požega je također bila uspješna na gostovanju u 21. kolu 3. Hrvatske rukometne lige - Istok. Ekipa trenera Filipa Bešlića pobijedila je Tenju rezultatom 28:31. Požega II je 5 kola prije kraja četvrta sa 28 bodova. Petrijevci imaju bod više na trećem mjestu, a u vodstvu su Osijek II i Zrinski sa po 33 boda. U sljedećem, 22. kolu mladi Požežani u derbiju kola imaju priliku doći na treće mjesto jer će na svom parketu ugostiti Petrijevce. Utakmica se igra u nedjelju, 14. 04. 2019. s početkom u 16,00 sati u Sportskoj dvorani Tomislav Pirc.

Rezultati 17. kola 2. HRL - Istok: Nexe 2 - Brod 28:29 (14:17) Feniks - Slavija 35:22 (16:9) Županja - Slatina 24:26 (15:14) Nova Gradiška - Orahovica 37:37 (19:21) Valpovka - Požega 25:27 (10:15)

17. kolo 2. HRL istok :

RK Valpovka - RK Požega 25:27 (10:15)

RK Valpovka: Ninaj 4(1), Tomas 3, Pavlović 10(2), Goluža, Đurin, Kiš 1, Parmačević, Mudrovčić, Pepić, Fumić, Hajmiler 5, Čolaković, Barišić 2, Novoselić, Ivković. Trener: Božidar Krišković.

RK Požega: Ćosić, Banović, Grbeš 2, Jurković 3, Raguž, Polanec 4(1), Markanjević, Tomas 1, I.Antunović 8, Gelenčir, Gotal, M.Antunović 8(3), Franjić, Rajič 1. Trener: Dag Kovačević.

Sedmerci: RK Valpovka 3/3 (Pavlović 2/2, Ninaj 1/1), RK Požega 4/4 (M.Antunović 3/3, Polanec 1/1)

Isključenja: RK Valpovka 6 minuta (Tomas, Pavlović, Parmačević), RK Požega 6 minuta (Tomas 2+2, I.Antunović)

Crveni karton: Filip Čolaković 40. minuta (RK Valpovka)

Sutkinje: Ivona Abramović i Ivana Farkaš (Osijek) Nadzornik: Mario Ružić (Virovitica) Gledatelja: 100

21. kolo 3. HRL istok :

Tenja – Požega 2 28:31 (16:14)

RK Tenja: Skočaj, Vuković 4(1), Lajk 2, Kesčuš, Mak, Radmilović 1, Matić 2, Culek 1, Milinković 4, Omičević 9(1), Zadrić 5. Trener: Denis Kasun.

RK Požega 2: Banović 8(1), Grbeš 2, Vlahov, Pavlović, Conjar, Gotal 7, Mjertan 3, Gelenčir 7(2), Uremović, Markanjević 4, Glasnović, Mikala, Jakić. Trener: Filip Bešlić.

Sedmerci: RK Tenja 2/2 (Vuković 1/1, Omičević 1/1), RK Požega 2 3/6 (Gelenčir 2/3, Banović 1/2, Mjertan 0/1)

Isključenja: RK Tenja 6 minuta (Radmilović, Milinković, Omičević), RK Požega 2 6 minuta (Grbeš, Gotal, Glasnović)

Suci: Darko Radaković (Požega) i Frenko Soldo (Slavonski Brod) Nadzornik: Vanja Banović (Požega) Gledatelja: 50

(Izvor : RK Požega)

Pročitano 1640 puta Poslijednja izmjena dana Utorak, 09 Travanj 2019 11:08