Ponedjeljak, 02 Studeni 2020 11:40

Druga ekipa RK Požega poražena od RK Spačva II u 4. kolu 3. Hrvatske rukometne lige - Istok

POŽEGA - Prva ekipa RK Požega ovog vikedna je bila slobodna ovog vikenda ali je zato druga ekipa odigrala susret 4. kola 3. Hrvatske rukometne lige - Istok. Mladi požeški rukometaši ugostili su RK Spačva II (Vinkovci) te su poraženi rezultatom 28:30 (12:14)

Domaći igrači su loše ušli u susret te su u 9. minuti gubili 0:6. Prvi pogodak postigao je Šimun Banović i u 18. minuti rezultat je već 7:7. Nakon toga gosti gosti opet vode 7:10, a Požega smanjuje na 12:13 da bi se na odmor otišlo rezultatom 12:14. Cijelo drugo poluvrijeme igralo se u egalu i to sve do 52. minute i rezultata 24:24. Gosti  tada rade seriju od tri pogotka i, pokazalo se kasnije, rješavaju pitanje pobjednika. Ekipa trenera Filipa Bešlića uspjela je doći još do pogotka zaostatka, ali do izjednačenja ili potpunog preokreta nisu uspjeli.

Prvo ime susreta bio je gostujući vratar Alen Baletić koji je skupio čak 17 obrana. Kod Požege je trojac Šimun Banović (9), Vilim Gotal (9) i i Bruno Vuković (6) vukao cijelu ekipu. Kod gostiju je uz vratara najraspoloženiji bio Fabijan Mihaljević sa 9 pogodaka.

Nakon četiri kola Požega II je na 8. mjestu sa 2 boda (1 pobjeda, 3 poraza), a u 5. kolu gostuje u Ivankovu kod RK Cestorad - Vinkoprom (07. 11.).

Prva ekipa u subotu, 07. 11. 2020. s početkom u 18,00 sati u Sportskoj dvorani Tomislav Pirc, u 6. kolu 1. Hrvatske rukometne lige - Sjever dočekuje vodeći Rudar (Rude) koji ima svih 5 pobjeda u prvih 5 kola. Utakmica će se igrati bez gledatelja zbog epidemioloških mjera Stožera Civilne zaštite.

Pročitano 523 puta Poslijednja izmjena dana Srijeda, 04 Studeni 2020 09:04