Četvrtak, 25 Veljača 2021 06:50

Rukometaši Požege u gostima pobijedili Novu Gradišku u 2. kolu Kupa regije Istok

NOVA GRADIŠKA - Rukometaši Požege jučer su u gostima svladali Novu Gradišku rezultatom 25:26 (14:10) u susretu 2. kola Kupa regije Istok.

Požežani su loše otvorili utakmicu i u 16. minuti gubili 7:1. Nakon toga su domaći imali čak i 7 pogodaka razlike (12:5) ali su do poluvremena gosti smanjili na 4 razlike (14:10).

U drugom dijelu ekipa trenera Daria Anića zaigrala je puno bolje, a pobjednički pogodak za konačnih 25:26 dvije sekunde prije kraja postigao je mladi Bruno Vuković u posljednjem napadu u koji su Požežani s centra krenuli šest sekundi prije kraja.

Prvi strijelac Požežana bio je Vilim Gotal sa 7 pogodaka, Luka Poplašen je zabio 6, Emil Okružnik 5, Bruno Vuković 4, Šimun Banović 2, a Karlo Grgurić i Ivan Janjić su se po jednom upisali u strijelce.

Požega nije bila kompletna u ovoj utakmici ali je ostvarila cilj i prošla u 3. kolo regionalnog kupa, a bila je to i dobra priprema pred subotnje gostovanje kod Osijeka koji je u 2. kolu kupa slavio u Đakovu rezultatom 22:26.

Pročitano 568 puta Poslijednja izmjena dana Četvrtak, 25 Veljača 2021 07:13