Ponedjeljak, 29 Ožujak 2021 10:36

Rukometaši Požege uvjerljivo poraženi na gostovanju kod vodećeg Rudara u 19. kolu 1. HRL - Sjever

RUDE (SAMOBOR) - Rukometaši Požege u subotu su gostovali kod vodećeg Rudara u sklopu 19. kola 1. Hrvatske rukometne lige - Sjever.

Kako su domaći imali svih 18 pobjeda u 18 odigranih utakmica prije ovog kola sve osim pobjede Rudara bilo bi veliko iznenađenje. Domaći su već na poluvremenu imali vodstvo od 18:10 da bi u nastavku utakmice došli do uvjerljive pobjede rezultatom 35:23.

Kod Požege Marko Antunović je zabio 8 pogodaka, Vilim Gotal je dodao 5, Karlo Grgurić i Ivan Janjić po 4, a Luka Poplašen i Emil Okružnik su se jednom upisali u listu strijelaca. Požežani su nakon ovog poraza sa 7. pali na 8. mjesto, a trenutno imaju 18 bodova (8 pobjeda, 2 remija, 9 poraza).

Nakon stanke zbog Uskrsnih blagdana, igrači trenera Daria Anića i njegovog pomoćnika Filipa Bešlića će u subotu, 10. travnja na svom parketu ugostiti Vidovec.