Ponedjeljak, 04 Listopad 2021 12:40

Rukometaši Požege pobijedili Novi Zagreb u gostima u 3. kolu 1. Hrvatske rukometne lige - Sjever

ZAGREB - Rukometaši Požege su u 3. kolu 1. Hrvatske rukometne lige - Sjever jučer gostovali u Zagrebu gdje su pobijedili RK Novi Zagreb rezultatom 23:25 (10:16). Požežani su po prvom rasporedu trebali igrati protiv Medveščaka ali je odlukom Hrvatskog rukometnog saveza umjesto tog legendarnog kluba u ligu uvršten Novi Zagreb dok je Medveščak prestao postojati zbog financijskih problema i dugova.

Požežani su protiv novog prvoligaša odigrali odlično prvo poluvrijeme nakon kojeg su imali prednost od 6 pogodaka razlike. U nastavku je domaćin pritisnuo, došao nekoliko puta i na gol zaostatka ali potpunog preokreta nije bilo.

RK Požega je do važnih bodova došla u ovom sastavu :  Kristijan Zeljko, Šimun Banović 2(1), Marko Sertić 3(1), Vilim Gotal 5(1), Marin Sesar, Oleg Polanec, Lovro Glasnović, Ivan Antunović, Karlo Grgurić 1, Ivan Janjić 3, Bruno Vuković, Luka Poplašen 4, Luka Novinc, Emil Okružnik 4(3), Filip Orlović, Jerko Tukonić 3. Trener: Dario Anić; Službeni predstavnik: Filip Bešlić.

U 4. kolu u Požegu dolazi Čakovec predvođen Požežaninom Markom Antunovićem. Utakmica će se igrati u subotu, 09. 10. 2021. s početkom u 17,00 sati u Sportskoj dvorani Tomislav Pirc. Čakovčani imaju sve tri pobjede i nalaze se na 2. mjestu sa 6 bodova koliko ima i vodeći Sisak. Požeški rukometaši su trenutno na 6. mjestu sa 4 boda.

Pročitano 407 puta Poslijednja izmjena dana Utorak, 05 Listopad 2021 09:16