Ispiši ovu stranicu
Ponedjeljak, 14 Ožujak 2022 10:03

Rukometaši Požege u gostima pobijedili Viro Viroviticu u 19. kolu 1. HRL - Sjever

VIROVITICA - Rukometaši Požege su u 19. kolu 1. Hrvatske rukometne lige - Sjever gostovali u Virovitici kod Viro Virovitice koju su uvjerljivo pobijedili rezultatom 20:34 (10:16). Požežani su poveli 2:7 u 8. minuti i najavili da u ovom susretu neće biti iznenađenja, a na poluvremenu su imali sigurno vodstvo od 6 pogodaka prednosti (10:16).

U drugom dijelu utakmice prednost se samo povećavala do konačnih 20:34. Vilim Gotal postigao je 8 golova, Ivan Antunović 5, Šimun Banović, Karlo Grgurić i Luka Poplašen zabili su po 4, Marko Sertić 3, a Marko Ćosić, Lovro Glasnović i Ivan Janjić svaki po 2 pogotka.

U narednom, 20. kolu rukometaši Požege su u subotu, 19. ožujka trebali ugostiti vodeći Osijek u derbiju kola i drugog dijela sezone ali je taj susret odgođen jer je Sportska dvorana Tomislav Pirc zauzeta. Vjerojatni termin odigravanja ove utakmice je srijeda, 13. travnja.

Pročitano 537 puta Poslijednja izmjena dana Srijeda, 23 Ožujak 2022 13:58