Ponedjeljak, 28 Ožujak 2022 09:41

Rukometaši Požege poraženi na gostovanju kod Maksimir Pastele (Zagreb) u 21. kolu 1. HRL - Sjever

ZAGREB - Rukometaši Požege poraženi su jučer na gostovanju kod Maksimir Pastele rezultatom 31:30 (15:12) u 21. kolu 1. Hrvatske rukometne lige - Sjever. U prvom dijelu domaćini su imali potpunu dominaciju te su u dva navrata vodili i šest golova razlike (12:6, 14:8).

Požežani su završnicu odigrali dobro i na odmor odlaze sa zaostatkom od tri pogotka. Drugi dio igrači trenera Daria Anića igraju puno bolje i u 45. minuti vode 21:22. Ipak vodstvo nije dugo trajalo jer u 54. minuti već gube rezultatom  28:25.

U finišu susreta Požežani dolaze na samo pogodak zaostatka, ali više od toga nisu mogli. Maksimir je tako jedina ekipa koja je oba puta pobijedila Požegu u ovoj sezoni. Šimun Banović bio je najefikasniji strijelac sa 8 pogodaka, Ivan Antunović postigao ih je 6, a Karlo Grgurić 4.

U narednom, 22. kolu Požega će ugostiti Vidovec, a taj susret igrat će se u nedjelju, 03. travnja s početkom u 20,00 sati u Sportskoj dvorani Tomislav Pirc.

Pročitano 474 puta Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 28 Ožujak 2022 10:44