Ponedjeljak, 19 Rujan 2022 10:22

Rukometaši Požege poraženi od Slatine u 1. kolu 1. Hrvatske rukometne lige - Sjever

POŽEGA - Rukometaši Požege poraženi su od Slatine rezultatom 31:32 (14:16) u Sportskoj dvorani Tomislav Pirc u 1. kolu nove sezone 1. Hrvatske rukometne lige - Sjever. Utakmica je odigrana u pravoj rukometnoj atmosferi jer su osim domaćih tribine popunili i gostujući navijači.

Gosti su odigrali odlično, ostavili srce i dušu na terenu i zasluženo pobijedili. Slatina je imala dominaciju od prve minute, domaći su uspjeli samo jednom izjednačiti i to na početku drugog poluvremena.

Unatoč svemu Požega je u zadnjoj minuti imala napad za izjednačenje, ali na kraju nije uspjela doći do tog jednog boda. Vilim Gotal postigao je 11 pogodaka, Ivan i Marko Antunović, te Karlo Grgurić po 4. Kod gostiju Ivan Repić postigao je 7, a Marin Greganić i Filip Matija svaki po 6. Sjajan je bio i Lovro Frajhaut na vratima sa 14 obrana.

U 2. kolu požeški rukometaši će ugostiti Đakovo. Ta utakmica će se zbog održavanja 26. Međunarodnog košarkaškog turnira "Zlatna dolina", odigrati u nedjelju, 25. rujna 2022. s početkom u 20,00 sati u Sportskoj dvorani Tomislav Pirc.

Pročitano 445 puta Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 19 Rujan 2022 14:31