Ponedjeljak, 10 Listopad 2022 13:42

Rukometaši Požege uvjerljivo pobijedili Nexe II (Našice) u 4. kolu 1. Hrvatske rukometne lige - Sjever

POŽEGA - Rukometaši Požege ostvarili su važnu pobjedu protiv RK Nexe II (Našice) u sklopu 4. kola 1. Hrvatske rukometne lige - Sjever. Rezultat je bio 37:29 (17:14) za ekipu trenera Daria Anića i njegovog pomoćnika Filipa Bešlića.

U prvom poluvremenu domaći igrači su imali stalnu inicijativu, ali nikako nisu uspjeli osigurati veću razliku. Na početku drugog dijela konačno su napravili razliku u odnosu na mlade Našičane, a u 46. minuti Požežani su imali i najveću prednost od 11 golova (28:17).

Do kraja susreta više su prilike dobili i igrači s klupe, a susret je završio pobjedom od 8 pogodaka razlike,

Najbolji strijelac Požege bio je odlični Šimun Banović sa 8 pogodaka,  Vilim Gotal postigao je 7 pogodaka, Ivan Janjić 6, a  Marko i Ivan Antunović dodali su svaki po 5 golova. Vratar Ivan Cota obranio je čak 14 udaraca. Kod gostiju najučinkovitiji je bio Marko Hajmiler sa 7 pogodaka.

U 5. kolu Požega gostuje u Rugvici (srijeda, 19. 10.), a nakon toga u Požegu u 6. kolu dolazi Spačva Vinkovci (22. 10.)

Pročitano 539 puta Poslijednja izmjena dana Srijeda, 19 Listopad 2022 09:55