Ponedjeljak, 24 Listopad 2022 08:35

Rukometaši Požege poraženi od vodeće Spačve Vinkovci u 6. kolu 1. HRL - Sjever

POŽEGA - Rukometaši Požege poraženi su na svom parketu od lidera Spačve Vinkovci u susretu 6. kola 1. Hrvatske rukometne lige - Sjever rezultatom 30:39 (15:18). Domaći igrači loše su ušli u susret i u 9.minuti gubili već 1:8.

Požežani se nisu predali već su se uspjeli do poluvremena vratiti na 3 razlike. Loš ulazak u drugi dio utakmice ponovno je rezultirao povećanjem vodstva gostiju koji su mirno priveli susret kraju i došli do novih bodova.

Vilim Gotal i Ivan Antunović postigli su 8 pogodaka, Ivan Janjić 4. Kod gostiju najbolji su bili Marin Jurić sa 11 i Filip Mažurana sa 10 pogodaka. Spačva je najbolja ekipa lige i protiv njih nitko ni ne računa na bodove, a rukometaši Požege okreću se sada gostovanju kod Novog Zagreba u narednom, 7. kolu (29. 10).

RK Požega je trenutno na 8. mjestu sa 5 bodova (2 pobjede, 1 remi, 3 poraza). Pred svojim navijačima ekipa trenera Daria Anića i Filipa Bešlića ponovno će igrati u subotu, 05. 11. kada će ugostiti RK Vidovec.

(Foto : RK Spačva Vinkovci)

Pročitano 433 puta Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 24 Listopad 2022 08:59