Subota, 29 Listopad 2022 19:48

Rukometaši Požege u 7. kolu 1. HRL - Sjever pobijedili Novi Zagreb u gostima

ZAGREB - Rukometaši Požege su u 7. kolu 1. Hrvatske rukometne lige - Sjever pobijedili Novi Zagreb u gostima i tako došli do važne pobjede.

Požežani su loše otvorili susret, gubili 4:1 i sve do 38. minute pokušavali stići tu razliku. Preokret je počeo 22 minute prije kraja kod rezultata 21:18. Do kraja susreta domaćin je postigao samo 5 pogodaka, a gosti 11 što je bilo dovoljno za pobjedu konačnim rezultatom 26:29.

Vilim Gotal opet je bio sjajan sa 10 pogodaka, Ivan Janjić postigao ih je 6, a Ivan Antunović 4. Požeški rukometaši su promašili čak 5 sedmeraca ali zbog toga nisu bili kažnjeni u ovoj utakmici. RK Požega je trenutno na 5. mjestu sa 7 bodova (3 pobjede, 1 remi, 3 poraza).

U narednom, 8. kolu u Požegi gostuje RK Vidovec koji je sedmi na ljestvici sa 6 bodova (3 pobjede, 4 poraza), a taj susret igrat će se u subotu, 05. studenog 2022. s početkom u 18,30 sati u Sportskoj dvorani Tomislav Pirc.

Pročitano 480 puta Poslijednja izmjena dana Četvrtak, 03 Studeni 2022 09:34