Ponedjeljak, 28 Studeni 2022 09:01

Rukometaši Požege poraženi na gostovanju u Sisku u 11. kolu 1. HRL - Sjever

SISAK - Rukometaši Požege u 11. kolu 1. Hrvatske rukometne lige - Sjever su gostovali u Sisku gdje su od istoimenog domaćina poraženi rezultatom 27:22 (13:13). Požežani su ovog puta odlično ušli u susret, dominirali i potpuno kontrolirali utakmicu.

U 22. minuti imali su vodstvo od 8:12 i tada nitko nije očekivao poraz. Nakon te 22. minute do kraja susreta Požežani su postigli samo 10 pogodaka što je bilo premalo za pobjedu.

Vilim Gotal postigao je 6 pogodaka, Ivan Antunović dodao je 5, a Marko Antunović 4 pogotka. U strijelce su se još upisali Šimun Banović i Ivan Janjić sa po 3 gola te Lovro Glasnović koji je zabio 1 pogodak.

Požeški rukometaši su trenutno na 4. mjestu sa 13 bodova koliko ima i Đakovo na 5. mjestu uz susret manje.

U 12. kolu u Požegu dolazi Čakovec, a taj susret igrat će se u subotu, 03. 12. 2022. s početkom u 19,00 sati u Sportskoj dvorani Tomislav Pirc.

Pročitano 371 puta Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 28 Studeni 2022 14:20