Nedjelja, 15 Ožujak 2015 01:00

Pobjeda rukometaša Požege protiv Koprivnice

POŽEGA - Rukometaši Požege večeras su u Grabriku svladali RK Koprivnicu rezultatom 27:17 u utakmici 15. kola 2. Hrvatske rukometne lige Sjever.

Već u 4. minuti Požege je povela 3:0 a do kraja poluvremena igrači trenera Daria Anića održavali su tu prednost da bi pred kraj prvog dijela otišli na pet razlike.

Na odmor se otišlo s rezultatom 14:9.

I u drugi dio Požežani su ušli uraganski te je u 33. minuti rezultat bio već 17:9 i može se reći da je pobjednik ovog susreta već tu bio odlučen.

Gosti su prvi pogodak u nastavku postigli tek u 36. minuti.

Iako su u 44. minuti domaći rukometaši imali i 11 (22:11) pogodaka prednosti utakmica je završena sa 10 razlike (27:17).

Razlika je možda mogla biti i veća ali je trener Anić u posljednjih 10 minuta uveo mlade igrače iz druge ekipe.

To je bila svojevrsna nagrada za pobjedu koju su igrači RK Požega 2 ostvarili dan prije protiv RK Orahovice u prvenstvenom susretu 3. HRL - Istok.

S ovom pobjedom RK Požega je i dalje u samom vrhu 2. HRL i trenutno je na četvrtom mjestu.

U sljedećem, 16. kolu, u subotu, 21. ožujka, požeški rukometaši gostuju u Virovitici kod lidera prvenstva RK Viro Virovitice.

(Foto : Požeška Kronika, Alen Protić)

Pročitano 2364 puta Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 16 Ožujak 2015 13:26