Ponedjeljak, 27 Veljača 2023 10:17

Rukometaši Požege poraženi na gostovanju kod Nexe II u Našicama u 17. kolu 1. HRL - Sjever

NAŠICE - Na subotnjem gostovanju u Našicama kod ekipe Nexe II prekinut je pobjednički niz rukometaša Požege koji su do ove utakmice imali četiri uzastopne pobjede. U susretu 17. kola 1. Hrvatske rukometne lige - Sjever domaći igrači su bili bolji i slavili rezultatom 33:29 (17:12).

Za razliku od proteklih susreta sada Požežani nisu odigrai na istoj razini, u napadu je nedostajalo brzine i lucidnosti, radili su puno grešaka, dok je u obrani nedostajalo žustrine. Loše su i ušli u u utakmicu pa je u 14. minuti rezultat bio  11:4 za Našičane. Na odmor se otišlo ipak sa zaostatkom od 5 pogodaka (17:12).

U drugi dio je ekipa trenera Daria Anića i Filipa Bešlića ipak krenula puno bolje i došla do izjednačenja u 47 minuti (24:24). Požeški rukometaši za potpuni preokret ipak nisu imali snage, loš ulazak u utakmicu je očito odnio previše energije pa je na kraju utakmica završila pobjedom domaćina rezutatom 33:29.

Kod Požege najbolji je bio Šimun Banović koji je postigao 10 pogodaka, a Marko Antunović dodao je 7 pogodaka.

U narednom, 18. kolu RK Požega će ugostiti Rugvicu, a ta utakmica igrat će se u subotu, 04. ožujka s početkom u 18,30 sati u Sportskoj dvorani Tomislav Pirc.

Pročitano 344 puta Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 27 Veljača 2023 12:56