Nedjelja, 30 Kolovoz 2015 02:00

Rukometaši Požege poraženi u kupu od Nove Gradiške

POŽEGA - Rukometaši Požege jučer su odigrali prvu službenu utakmicu u novoj sezoni.

U utakmici 1. kola kupa u Sportskoj dvorani "Tomislav Pirc" požeški rukometaši bili su domaćini RK Novoj Gradišci.

Požežani su poraženi jednim pogotkom razlike (29:30) kao i u pripremnoj utakmici odigranoj prije tjedan dana u Novoj Gradišci.

U prvom dijelu igrači trenera Daria Anića igrali su odlično te su u jednom trenutku imali i četiri pogotka prednosti da bi se na poluvrijeme otišlo s jednim pogotkom više (13:12).

U drugom dijelu Požežani su također većim dijelom bili bolji protivnik.

Sedam minuta prije kraja ponovno je razlika bila četiri pogotka za Požegu (27:23).

Gosti su do kraja utakmice uspjeli postići sedam pogodaka a Požega samo dva pa je susret završio konačnim rezultatom 29:30.

Po završetku utakmice obje ekipe su imale brojne prigovore na suđenje.

Nezadovoljniji mogu biti Požažani koji su sudačkim parom Josić - Radonjić iz Donjeg Miholjca nisu bili zadovoljni ni prošle godine u kup utakmici protiv Spačve.

Požeški rukometaši nastavljaju s pripremama za prvenstveno natjecanje 2. Hrvatske rukometne lige Sjever koje počinje 26. rujna kada Požega gostuje u Borovu.

Pročitano 1835 puta Poslijednja izmjena dana Nedjelja, 30 Kolovoz 2015 09:26