Popis Udruga - članica Skupštine Požeškog sportskog saveza

 R.B.  Naziv udruge  Adresa udruge  Zastupnik
 1.  Kuglački klub "Kutjevo"  Andrije Hebranga 8, Požega  Đuro Poljanac
 2.  Kuglački klub "Obrtnik"  Dr. Franje Tuđmana 9, Požega  Željko Domazet
 3.  Kuglački klub "Elpidio"  Trg Svetog Trojstva 23, Požega  Mario Trnokop
 4.  Kuglački klub "Orljava"  Osječka 7, Požega   Mile Dijaković 
 5.  Kuglački klub "Elektra"  Primorska 24, Požega  Josip Keller
 6.  Kuglački klub "Croatia"  Novi Mihaljevci 85  Franjo Soldo
 7.  Kuglački klub "Hrast"  Milke Trnine 2, Požega   Krešimir Kalčik
 8.  Kuglački klub "Ina"   Osječka 7, Požega   Hrvoje Bakić 
 9.  Kuglački klub "Zlatni lug"  Miroslava Krleže 6, Požega  Slavko Nuhanović
 10.  Nogometni klub "Slavonija"  Slavonska 10, Požega   Slobodan Manović
 11.  Nogometni klub "Dinamo" Vidovci-   Dervišaga  Vilima Korajca bb, Vidovci Tomislav Čabraja
 12.  Nogometni klub "Croatia" Mihaljevci  Vinogradska 51, Požega   Gojko Bašić
 13.  Nogometni klub "Parasan" Golobrdci   Golobrdci 125  Blaž Supan
 14.  Nogometni klub "Lipa" Stara Lipa  Stara Lipa 2a  Hrvoje Mijatović
 15.  Nogometni klub "Požega"   Milke Trnine 2, Požega   Darko Radić
 16.  Rukometni klub "Požega"  Antuna Kanižlića 14a,Požega  Dario Anić
 17.  Ženski rukometni klub "Požega"  Antuna Kanižlića 14a,Požega  Vlado Drkulec 
 18.  Košarkaški klub "Požega"  Antuna Kanižlića 14a,Požega   Nino Abramović
 19.  Ženski košarkaški klub "Plamen Požega"  Dalmatinska 4, Požega   Vladimir Englman
 20.  Ronilački klub "Požega"  Republike Hrvatske 1c, Požega  Boris Knez
 21.  Kuglački klub "Nove Nade"  Golobrdci 24  Darko Zovko  
 22.  Malonogometni klub "Plamen"  Njemačka 36, Požega   Mirko Bošnjak
 23.  Powerlifting klub "Body Art"  Sokolova 45, Požega  Robert Međugorac
 24.  Športsko društvo "Lopta"  Zdenke Marković 2, Požega   Luka Jurković 
 25.  Športski teniski klub "Požega"  Pavla Radića 2a, Požega  Ivan Penava 
 26.  Tenis klub "Pro As"  Filipa Potrebice 2a, Požega  Željko Bošković 
 27.  Tenis klub "Spin"  J. J. Strosmayera 47, Požega  Vlatko Digiorgio
 28.  Stolnoteniski klub "Požega"  Antuna Kanižlića 14a, Požega  Hrvoje Dujmović 
 29.  Judo klub "Judokan"  Milke Trnine 2, Požega  Irenka Milobara 
 30.  Građansko streljačko društvo "Požega 1871"  Milke Trnine 10, Požega  Tomica Galović 
 31.  Moto klub "Požega Promet"  Industrijska 28, Požega   Zlatko Jaroš 
 32.  Šahovski klub "Požega"  Dr. Franje Tuđmana 4, Požega  Zoran Briški
 33.  Gimnastičko društvo "Sokol"  Dr. Franje Tuđmana 4, Požega  Krešimir Pavelić 
 34.  Atletski klub "Požega"  Tina Ujevića 4, Požega   Marijana Švajda
 35.  Kickboxing klub "Bushido"  S. S. Kranjčevića 27, Požega   Igor Krizmanić
 36.  Taekwando klub "Gimnazija" Pavla Radića 263, Požega   Zlatko Sliško
 37.  Body building klub "Body Art" Sokolova 45, Požega   Marko Mihalj
38.  Sportska udruga "Zdravi život"   Kalvarija 32, Požega   Jelena Fuček
 39.  Športsko ribolovno društvo "Požega"  Filipa Potrebice 6, Požega   Boris Marković 
 40.  Badminton klub "Požega"  Filipa Potrebice 2a, Požega   Matko Matešić 
41.  Aero klub "Požega"  Eugena Kvaternika 19, Požega   Vinko Neruda 
 42.  Plivački klub "Požega"  Osječka 8, Požega   Zoran Čokrlić 
 43.  Boćarski klub "Smrik" Golobrdci  Golobrdci, 71, Požega   Dario Šarić 
 44.  Hrvatsko planinarsko društvo "Sokolovac"  Matice Hrvatske 13, Požega  Predrag Livak
 45.  Športska udruga slijepih "Zlatna dolina"  Sokolova 5, Požega   Josip Banović 
 46.  Twirling klub "Požega"  Babukićeva 23, Požega   Adrijana Jurić
 47.  Karate do klub "Požega"  Kralja Držislava 9, Požega   Marko Janeš 
 48.  Ženski kuglački klub "Vallis Aurea"  Orljavska 8, Požega   Ljerka Bogdanović
 49.  Odbojkaški klub "Požega"  Filipa Potrebice 2, Požega   Željko Bošković
 50.  Streljački klub "Požega"  J.J. Strossmayera 12 Požega   Petar Bosanac
 51.  Letački klub "Bumbar"  Vinogradska 7, Požega   Robert Antunović
 52.  Kuglački klub "Hvidra Požega"  Matije Gupca 6, Požega   Milan Burivoda
 53.  Fitness klub "Play"  Miroslava Kraljevića 7, Požega   Hrvoje Raguž
 54.  Malonogometni klub "Učilište Link"  Zrinska 47, Požega   Denis Pelcl
 55.   "Tvornica sporta"  Cvjetna 9, Požega   Dario Pisker
 56.  Boksački klub "Graciano"  Dobriše Cesarića 47, Požega   Zrinko Budimir
 57.  Aikido klub "Aikikai"  Bana Emerika Derenčina 1a, Požega  Ivan Šarić
 58.  Boćarski klub "Nada"  Stjepana Radića 16, Požega   Pejo Maras 
 59.  Malonogometni klub "Požega"  Luke Ibrišimovića 24   Josip Neruda 
 60.  Malonogometni klub "Vladorena"  Zelena 17, Požega   Jurica Bešlić 
 61.  Odbojkaški klub "Sokol"  Miroslava Kraljevića 3, Požega  Krešimir Prpić
 62.  Ženski odbojkaški klub "Vallis Aurea"  Industrijska 30, Požega   Goran Pilaš
 63.   Udruga za promicanje moto sporta   Eugena Kvaternika 47, Požega  Drago Josipović
 64.  "Športska udruga invalida rada"  Dragutina Lermana 4, Požega   Mijo Baketarić 
 65.  "Požeški športski savez gluhih"  Sokolova 5, Požega   Vlado Deanović
 66.  Brdsko biciklistički klub "Požega"  Kalvarija 27, Požega   Dinko Zima
 67.  Malonogometni klub "Autodijelovi Tokić"  Primorska 56, Požega   Josip Barišić 
 68.  Hrvatsko planinarsko društvo "Gojzerica" Republike Hrvatske 1c, Požega Višeslav Turković
 69.  Malonogometni klub "Coloremajl"  Alaginci 87a   Darko Banović 
 70.  Kuglački klub "Požega"  Osječka 13, Požega   Antun Gruić
 71.  Sportski klub "Croatia"  Filipa Potrebice 2a, Požega   Zdravko Kovačević
 72.  Sportsko ribolovna udruga "Ulovi i pusti"  Kneza Trpimira 9, Požega  Robet Beble

 73. 

Sportska udruga "Studenata VUP"

Vukovarska 17, Požega 

 

 Marija Blažičević