Ponedjeljak, 22 Travanj 2024 11:20

Rukometaši Požege pobijedili Slatinu u 24. kolu 1. Hrvatske rukometne lige - Sjever

POŽEGA - Rukometaši Požege pobijedili su Slatinu rezultatom 26:23 (15:12) u susretu 24. kola 1. Hrvatske rukometne lige - Sjever. Na poluvremenu su Požežani imali vodstvo od 3 pogotka razlike koje su zadržali i u drugih 30 minuta utakmice.

Marko Antunović postigao je 7 pogodaka (3/3 iz sedmeraca), Ivan Janjić dodao je 4 gola, a Karlo Grgurić, Jerko Tukonić i Toma Draženović po 3. Marko Sertić zabio je 2 gola, a po jednom su se u strijelce upisali Jakov Jelovčić, Oleg Polanec, Lovro Glasnović i Ivan Antunović.

Igrači trenera Daria Anića i pomoćnika Filipa Bešlića je dva kola prije kraja prvenstva na 5. mjestu sa 28 bodova koliko ima i Metalac (Zagreb) na 4. mjestu.

U pretposljednjem, 25. kolu Požega u subotu, 27. travnja s početkom u 19,00 sati gostuje kod Đakova,, a u posljednjem, 26. kolu će ugostiti Sisak (04. 05.).

Pročitano 141 puta Poslijednja izmjena dana Nedjelja, 28 Travanj 2024 08:33