Utorak, 13 Listopad 2020 11:34

U 4. kolu MNLV Požega uvjerljive pobjede ostvarile ekipe Vallis Aurea, Alabama i Kelvin

POŽEGA - U Sportskoj dvorani Tomislav Pirc u nedjelju, 11. listopada, odigrane su sve utakmice 4. kola Malonogometne lige veterana Požega.

U prvom susretu Kelvin je u derbiju kola uvjerljivo svladao Autodijelove Tokić rezultatom 4:0 (0:0). U tvrdoj utakmici bez puno prilika do 30. minute rezultat je bio 0:0, a tada je s dva pogotka u 30. i 33. minuti vodeći strijelac lige Jurica Bešlić doveo Kelvin u vodstvo od 2:0, a pobjedu su golovima u 35. i 37. minuti nakon lijepo izrađenih akcija potvrdili Štefo Odobašić i Nevio Berdi.

Atletik i HVIDR-a odigrali su neodlučeno, 1:1. Strijelac za Atletik bio je Rajko Mijatović dok je bod Hvidri donio njihov najbolji strijelac Mario Jakovac.

Alabama je u drugom derbiju kola uvjerljivo svladala Rampu Spin Valis rezultatom 5:2. Pogotke za Alabamu postigli su Darko Pandžić (2), Ranko Petrović (2) i Ninoslav Parmaković dok su za Rampu zabili braća NovakZdravko i Jako.

Najuvjerljiviju pobjedu 4. kola ostvarila je Vallis Aurea koja se s visokih 10:0 svladala fenjeraša Standard koji još nema niti boda. Pogotke za Aureu postigli su Željko Metlar (3), Zlatko Hora (2), Stipo Martinović, Borislav Jukić, Ivica Malnar, Zdenko Šarić i Tomislav Mandić.

U ovom kolu slobodan je bio Clarum.

Utakmice 5. kola MNLV Požega igrat će se u nedjelju, 18. 10. 2020. u Sportskoj dvorani Tomislav Pirc. Sastaju se Rampa Spin Valis – Vallis Aurea (9,50), Clarum – Autodijelovi Tokić (10,40) i Kelvin - Atletik (11,30). Utakmica HVIDR-a : Alabama je odgođena. Slobodan je Standard.