Ispiši ovu stranicu
Srijeda, 05 Siječanj 2022 23:49

Odigrane utakmice 4. natjecateljskog dana Turnira mladeži 30. BMNT "Požega 2021"

POŽEGA - U Sportskoj dvorani Tomislav Pirc danas je odigrano 12 utakmica 4. natjecateljskog dana Turnira mladeži 30. BMNT "Požega 2021".

U kadetskoj konkurenciji Škola nogometa Batrina je u prvom susretu dobila NK Papuk rezultatom 3:1, a u drugoj utakmici je bila bolja od NK Kaptol rezultatom 2:1. Tako je ŠN Batrina osvojila prvo mjesto skupine 3. i plasirala se u polufinale. Na zapisničkom stolu su ždrijebom određeni polufinalni parovi. U subotu, 08. siječnja u 9,00 sati sastaju se Restoran Marta - Zadruga dok će od 9,40 sati igrati Škola nogometa Batrina i Žuja.

Odigrane su još dvije utakmice kod starijih pionira, tri kod mlađih pionira te pet u kategoriji početnika. U kategoriji starijih pionira u polufinale su se plasirale ekipe NK Slavonija 1, NK Kaptol i NK Dinamo Vidovci Dervišaga 07. Posljednji polufinalist bit će poznat sutra kad se odigraju tri utakmice skupine 3.

Ždrijeb polufinalnih parova kod starijih pionira bit će u četvrtak, 06. siječnja u 14,00 sati na zapisničkom stolu dok će izvlačenje četvrtfinalnih parova za kategoriju početnika biti na istom mjestu u 16,30 sati. Kod početnika u četvrtfinale su se plasirale ekipe NK Slavonija 1 i NK Požega 2 iz skupine 1 te NK Slavonija 2 i NK Jakšić iz skupine 2. Preostala četiri sudionika četvrtfinala bit će poznati sutra kad se odigra 6 utakmica u skupinama 3., 4. i 5. 

U četvrtak, 06. siječnja od 9,00 do 17,00 sati odigrat će se čak 16 utakmica tijekom 5. natjecateljskog dana. 

 

30. BMNT "POŽEGA 2021" - TURNIR MLADEŽI - REZULTATI I RASPORED UTAKMICA 

 

Srijeda, 05. 01. 2022. – 4. dan - 12 utakmica

Kadeti

Škola nogometa Batrina – NK Papuk 3:1 (Dominik Pavlović 3 / Filip Abramović)

Kaptol – Škola nogometa Batrina 1:2 (Luka Andrijević / Leon Bošković, Jakov Ivančan)

 

Stariji pioniri

NK Dinamo Vidovci Dervišaga 08 – NK Slavonija 1  0:4 (Matej Maglica 3, Marin Kaprel)

NK Slavonija 2 – NK Dinamo Vidovci Dervišaga 07 1:1 (Domagoj Mesić / Lovro Krmpotić)

 

Mlađi pioniri

NK Slavonija 3 – NK Slavija 1  0:6 (Niko Butorac 4, Filip Jugović, autogol 1)

NK Slavija 2 – NK Slavonija 1   0:10 (Lovro Černušak 3, Josip Gašparović 2, Eduardo Blažević 2, Ante Pavičić, Jan Paukner, Ivan Barić)

NK Mladost Pavlovci – NK Slavonija 2  2:1 (Patrik Knežević 2 / Ivan Bošnjak) 

 

Početnici

NK Kutjevo 2 – NK Slavonija 1 0:12 (Patrik Zima 5, Borna Šipoš 2, Vito Vukušić 2, Emanuel Đaković, Gabrijel Hrmić, Antun Jakobović)

NK Slavonija 2 – NK Dinamo Rajsavac 1:0 (Patrik Tomašević)

NK Jakšić – Wiener osiguranje 3:3 (6:5p) (Luka Šojat, Alen Kir, Marko Jelušić / Jakov Kavicki, Luka Šutić, Noa Bardač)

NK Papuk – NK Požega 1  3:0 (Petar Kalem 3)

NK Slavija 1 – NK Požega 2  1:2 (Filip Kresovljak / David Borovac, Emanuel Hrmić)

 

Četvrtak, 06. 01. 2022. – 5. dan – 16 utakmica

9,00 NK Slavonija 3 – NK Papuk (PO)

9,30 NK Kaptol – Škola nogometa Batrina (MP)

10,00 Škola nogometa Batrina – NK Kutjevo 1 (PO)

10,30 Škola nogometa Batrina – NK Slavonija 4 (MP)

11,00 NK Slavonija 4 – Škola nogometa Batrina (PO)

11,30 Škola nogometa Batrina – NK Slavija 1 (SP)

12,00 NK Slavonija 1 – Caffe bar Aloha NK FEŠK (L)

12,30 NK Mladost Pavlovci – Škola nogometa Batrina (SP)

13,00 Caffe bar Aloha NK FEŠK – NK Papuk (L)

13,30 NK Slavija 1 - NK Mladost Pavlovci (SP)

14,00 NK Hajduk Pakrac – NK Mladost Pavlovci (PO)

14,30 NK Hajduk Pakrac – NK Kutjevo (L)

15,00 NK Slavija 2 – NK Hajduk Pakrac (PO)

15,30 NK Slavonija 2 – NK Hajduk Pakrac (L)

16,00 NK Mladost Pavlovci - NK Slavija 2 (PO)

16,30 NK Požega – NK Mladost Pavlovci (MP)

 

Petak, 07. 01. 2022. – 6. dan - 13 utakmica

9,00 NK Papuk – NK Slavonija 1 (L)

9,30 Požega – NK Jakšić (L)

10,00 Škola nogometa Batrina – NK Požega (L)

10,30 NK Kutjevo – NK Slavonija 2 (L)

11,00 NK Jakšić – Škola nogometa Batrina (L)

Četvrtfinale Mlađi pioniri

11,40 NK Slavonija 1 – NK Slavonija 3 (A)

12,20 NK Dinamo Vidovci Dervišaga  –  NK Slavija 1 (B)

13,00 Prvi skupine 3 – Drugi skupine 4 (C)

13,40 Drugi skupine 3 – Prvi skupine 4 (D)

Četvrtfinale Početnici

14,20 A 

15,00 B

15,40 C 

16,20 D 

 

Subota, 08. 01. 2022. – 7. dan – Polufinale – 10 utakmica

9,00 Restoran Marta - Zadruga (K)

9,40 Škola nogometa Batrina - Žuja (K)

10,20 Stariji pioniri

11,00 Stariji pioniri

11,40 Mlađi pioniri A - C

12,20 Mlađi pioniri B - D

13,00 Početnici A - C 

13,40 Početnici B - D 

14,20 Limači

15,00 Limači

 

Nedjelja, 09. 01. 2022. – 8. dan - Finale - 10 utakmica

9,30 Utakmica za 3. mjesto Kadeti

10,15 Finale Kadeti

11,00 Utakmica za 3. mjesto Stariji pioniri

11,45 Finale Stariji pioniri

12,30 Utakmica za 3. mjesto Mlađi pioniri

13,15 Finale Mlađi pioniri

14,00 Utakmica za 3. mjesto Početnici

14,45 Finale Početnici

15,30 Utakmica za 3. mjesto Limači

16,15 Finale Limači

Pročitano 499 puta Poslijednja izmjena dana Subota, 08 Siječanj 2022 12:26