Ispiši ovu stranicu
Petak, 07 Siječanj 2022 10:12

Odigrane utakmice 6. natjecateljskog dana Turnira mladeži 30. BMNT "Požega 2021"

POŽEGA - U Sportskoj dvorani Tomislav Pirc danas su odigrane utakmice 6. natjecateljskog dana Turnira mladeži 30. BMNT "Požega 2021". Odigrano je posljednjih pet utakmica u skupini u kategoriji limača. U polufinale su se plasirala tri pobjednika skupina (NK Slavonija 1, Škola nogometa Batrina, NK Kutjevo) i najbolja drugolasirana ekipa, NK Požega (3 boda, 6:4 gol razlika). 

U subotu, 09. siječnja, u 14,20 sati u polufinalu limača sastaju se NK Kutjevo - NK Požega dok će od 15,00 sati igrat će NK Slavonija 1 - Škola nogometa Batrina. 

Nakon limača odigrane su sve četvrtfinalne utakmice u kategorijama mlađih pionira i početnika. U subotu, 08. siječnja će se od 9,00 do 15,40 sati odigrati polufinalne utakmice u svih 5 kategorija, a posljednji dan turnira je u nedjelju, 09. siječnja. U svakoj kategoriji ekipe će biti nagrađene za osvojena prva četiri mjesta sa peharima i medaljama. 

 

30. BOŽIĆNI MALONOGOMETNI TURNIR «POŽEGA 2021»  - RASPORED UTAKMICA – TURNIR MLADEŽI

Petak, 07. 01. 2022. – 6. dan - 13 utakmica

Limači 

NK Papuk – NK Slavonija 1  1:2 (Ante Zlomislić / Borna Buturac, Ante Teskač)

Požega – NK Jakšić 6:0 (Mato Barić 2, Leon Jurčević, Leon Leskovar, Ivan Sigurnjak, Pavao Patrik Šekelja)

Škola nogometa Batrina – NK Požega 4:0 (Jan Popčević 4)

NK Kutjevo – NK Slavonija 2  7:1 (Mihael Majstorović 4, Mihael Pavičić 2, Ivan Brblić / Izak Hel) 

NK Jakšić – Škola nogometa Batrina 1:11 (Mateo Kir / Niko Kašić 3, Lovro Kaurinović 2, Šimun Pavlović 2, Matej Mihaljević 2, Luka Crnoja, Jan Popčević) 

Četvrtfinale - Mlađi pioniri

NK Slavonija 1 – NK Slavonija 3  9:0 (Eduardo Blažević 2, Rafael Bešlić 2, Ivo Barić, Luka Komušanac, Lovro Černušak, Josip Gašparović, Ante Pavičić)

NK Dinamo Vidovci Dervišaga – NK Slavija 1  0:4 (Filip Jugović 2, David Jozić, Karlo Šarić) 

NK Požega – NK Kaptol  1:5 (Leon Franjetić / Jakov Matoković 3, Lukas Juranović 2) 

NK Mladost Pavlovci – Škola nogometa Batrina  0:4 (Mihael Mihaljević 2, Luka Bošković 2)

Četvrtfinale - Početnici

NK Kutjevo 1 – Škola nogometa Batrina 9:0 (Lukas Nenadić 5, Mihael Pavičić 3, Mihael Majstorović) 

NK Papuk – NK Jakšić 3:0 (Petar Kalem 2, Stjepan Pavlović) 

NK Slavonija 1 – NK Hajduk Pakrac 4:0 (Gabrijel Hrmić 2, Emanuel Đaković, Patrik Zima) 

NK Požega 2 – NK Slavonija 2  0:4 (Valentin Čolić 3, Jan Pandžić) 

 

Subota, 08. 01. 2022. – 7. dan – Polufinale – 10 utakmica

9,00 Restoran Marta - Zadruga (K)

9,40 Škola nogometa Batrina - Žuja (K)

10,20 NK Slavonija 1 – NK Dinamo Vidovci Dervišaga 07 (SP)

11,00 Škola nogometa Batrina – NK Kaptol (SP)

11,40 NK Slavonija 1 – NK Kaptol (MP)

12,20 NK Slavija 1 – Škola nogometa Batrina (MP)

13,00 NK Papuk Velika – NK Kutjevo 1 (PO)

13,40 NK Slavonija 1 - NK Slavonija 2 (PO)

14,20 NK Kutjevo – NK Požega (LI)

15,00 NK Slavonija 1 – Škola nogometa Batrina (LI)

 

Nedjelja, 09. 01. 2022. – 8. dan - Finale - 10 utakmica

9,30 Utakmica za 3. mjesto Kadeti

10,15 Finale Kadeti

11,00 Utakmica za 3. mjesto Stariji pioniri

11,45 Finale Stariji pioniri

12,30 Utakmica za 3. mjesto Mlađi pioniri

13,15 Finale Mlađi pioniri

14,00 Utakmica za 3. mjesto Početnici

14,45 Finale Početnici

15,30 Utakmica za 3. mjesto Limači

16,15 Finale Limači

Pročitano 517 puta Poslijednja izmjena dana Subota, 08 Siječanj 2022 17:55