Izvršni odbor Saveza

Predsjednik:

Nino Abramović (Košarkaški klub Požega)

 

Dopredsjednici :

Darko Zovko (Kuglački klub Nove nade)

Tomislav Čabraja (Nogometni klub Dinamo  Vidovci-Dervišaga)

 

 


Članovi:

Slobodan Manović (Nogometni klub Slavonija)

Igor Krizmanić (Kickboxing klub Bushido)

Dinko Zima (Brdsko biciklistički klub Požega)

Ivan Penava (Športski teniski klub Požega)

 

 

Napomena : Izvršni odbor izabran je na redovnoj izbornoj sjednici Skupštine održanoj 09. 04. 2019. (mandat članovima IO traje 4 godine, odnosno do 09. 04. 2023.). 

Vlado Drkulec (Ženski rukometni klub Požega) je 09. 04. 2019. izabran za dopredsjednika, a 22. 05. 2020. je podnio ostavku. Zbog toga je na redovnoj sjednici Skupštine koja je održana, 26. 05. 2020. za dopredsjednika izabran dotadašnji član Izvršnog odbora Darko Zovko (Kuglački klub Nove nade) dok je u Izvršni odbor kooptiran Ivan Penava (Športski teniski klub Požega).