Utorak, 12 Rujan 2023 13:02

Požeški atletičari nastupili na 6. utrci "Enzita noćni cener" u Strizivojni

STRIZIVOJNA  - Vrijedni sportski radnici u Strizivojni po šesti su puta organizirali "Enzita noćni cener", uličnu utrku najdužom ulicom u Hrvatskoj. Na utrci je nastupilo preko 220 natjecateljica i natjecatelja iz cijele Hrvatske.

U muškoj utrci na deset kilometara prvo mjesto osvojio je Uroš Gutić, član Atletskoga kluba Borac Banja Luka (Bosna i Hercegovina) s vremenom 33 minute i 41 sekundi dok je u ženskoj utrci prvo mjesto otišlo je u Mađarsku. Pobjednica je Tünde Szabo (PVSK) s vremenom 36:35.

Bogati fond nagrada i odlična atmosfera privukla je i požeške trkače pa su tako na utrci od 5 kilometara nastupili Petar Kelemović, koji je zauzeo 5. mjesto sa vremenom 18:59 i Goran Ugrčić koji je bio 10. (20:11).

Na utrci dugoj 10 kilometara najbolji od članova Atletskog kluba Požega bili su Ivan Vitenberg koji je bio 24. (43:34) i Ivana Zelenika koja je zauzela 9. mjesto u poretku žena. Od požeških trkačica i trkača nastupili su još Tanja Paripović i Aleksandar Buranji.

Pročitano 411 puta Poslijednja izmjena dana Utorak, 12 Rujan 2023 13:14