Ponedjeljak, 25 Listopad 2021 08:52

Košarkaši Požege poraženi od Đakova u 1. kolu 2. Hrvatske košarkaške lige - Istok

POŽEGA - Košarkaši Požege poraženi su na svom parketu od KK Đakovo u 1. kolu 2. Hrvatske košarkaške lige - Istok. Rezultat je bio 83-93 (25:19, 19:28, 22:21, 17:25) za goste, a Đakovčani su tako uzvratiti domaćinu za poraz u Kup utakmici koju su ovi klubovi odigrali prije četiri tjedna u Požegi (74:71). Na poluvremenu su požeški košarkaši imali zaostatak od 3 poena (44:47) ali u nastavku nisu uspjeli doći do preokreta pa je utamica završila sa 10 koševa razlike za goste.

Kod domaćih Luka Plešić ubacio je 25 poena, Martin Bušić je dodao 22, a Dino Hofman 13 koševa.

U 2. kolu Požežani gostuju kod KK Marsonia Slavonski Brod (30. listopada), a nakon toga će u 3. kolu igrači trenera Daria Richa ugostiti KK Olimp Inspekt ing Osijek (06. 11.)

U 1. kolu još je odigrana utakmica Vinkovci - Marsonia (Slavonski Brod) 72:71 dok su susreti Rekord tim - Županja i Belišće - KA Osijek odgođeni. Utakmica Borovo - Olimp Inspekt ing igra se u utorak, 26. listopada s početkom u 20,30 sati.

POŽEGA - ĐAKOVO 83:93 (25:19, 19:28, 22:21, 17:25)

POŽEGA - Luka Plešić 25, Martin Bušić 22, Dino Hofman 13, Bruno Galić 8, Marko Štivičić 6, Domagoj Jozić 6, Fran Abramović 3, Filip Zelenika 0, Karlo Mautner 0, Filip Gitt 0, Henrik Hofman 0.

ĐAKOVO - Matej Češkić 24, Antun Hrkač 19, Nikola Turalija 18, Marko Karlović 13, Filip Škrinjarić 11, Neven Ćupić 6, Mislav Dragić 2, Ivan Gavranović 0, Niko Letica 0, Alen Lončarić 0.

Pročitano 543 puta Poslijednja izmjena dana Srijeda, 03 Studeni 2021 14:17