Nedjelja, 12 Studeni 2023 20:02

Košarkaši Požege poraženi od Belišća u 5. kolu 2. Hrvatske košarkaške lige - Istok

POŽEGA - Košarkaši Požege poraženi su jučer na svom parketu od ekipe KK Belišće rezultatom 83:85 (16:31, 25:18, 23:20, 19:16) u 5. kolu 2. Hrvatske košarkaške lige - Istok. Na poluvremenu Požežani su gubili sa 8 poena razlike (41:49).

Posljednje dvije četvrtine domaći igrači su dobili svaku sa po 3 koša razlike i na kraju izgubili sa samo 2 poena minusa u odnosu na goste iz Belišća. KK Požega u 5 kola ima 1 pobjedu i 4 poraza.

U narednom, 6.  kolu igrači trenera Daria Richa gostuju u Županji (srijeda, 15. 11.), a već u subotu, 18. 11. u Požegu u sklopu 7. kola stiže ekipa KK Gardun (Garčin).

KK POŽEGA - KK BELIŠĆE 83:85 (16:31, 25:18, 23:20, 19:16)

KK Požega - Goran Benić 17, Dino Hofman 14, Tin Grujić 12, Filip Kojanović 10, Egon Fritzenschaft 6, Marko Štivičić 6, Fran Abramović 4, Jura Milevoj 4, Domagoj Jozić 4, Luka Plešić 4, Dino Milevoj 2, Tin Švajda 0.

KK Belišće - Marko Soldo 34, Dominik Greganović 22, Domagoj Cerjak 17, Kristijan Preglej 7, Erik Weber 3, Mihael Mamić 2, Niko Uranjek 0, Luka Kovačević 0, Juraj Vrbanić 0, David Đolić 0, Mateo Papić 0.

Pročitano 272 puta Poslijednja izmjena dana Petak, 17 Studeni 2023 09:47