Ponedjeljak, 22 Siječanj 2024 08:23

Košarkaši Požege u 13. kolu 2. Hrvatske košarkaške lige - Istok poraženi na svom parketu od KK Brod (Slavonski Brod)

POŽEGA - Košarkaši Požege su u nedjelju, 21. siječnja u Sportskoj dvorani Tomislav Pirc poraženi od ekipe KK Brod (Slavonski Brod) rezultatom 58:76 (14:16, 15:24, 11:11, 18:25) u prvenstvenom susretu 13. kola 2. Hrvatske košarkaške lige - Istok. Gosti su bolje ušli u susret i nakon poluvremena imali vodstvo od 11 poena (29:40)

Nakon toga su domaći igrači treću četvrtinu odigrali u egalu (11-11), a u posljednju su opet dobili Brođani koji su u zadnjih 10 minuta bili bolji za 7 poena (18:25) i uvjerljivo slavili s ukupno 18 koševa razlike.

Kod Požege Dino Milevoj i Goran Benić ubacili su svaki po 15 poena dok je kod gostiju najefikasniji bio Petar Trfolja sa 19 koševa.

Požežani su trenutno na 9. mjestu sa 14 bodova (2 pobjede, 10 poraza), a u narednom, 14. kolu u subotu, 27. siječnja s početkom u 19,30 sati igrači trenera Daria Richa gostuju kod Košarkaške akademije Osijek.  Na svom parketu Požežani će ponovno igrati u 15. kolu kada će ugostiti ekipu KK Vladislavci (03. veljače).

KK POŽEGA - KK BROD 58:76 (14:16, 15:24, 11:11, 18:25)

KK Požega - Dino Milevoj 15, Goran Benić 15, Jura Milevoj 8, Tin Švajda 5, Fran Abramović 5, Filip Kojanović 5, Egon Fritzenschaft 2, Marko Štivičić 2, Ivan Šain 1, Luka Fuček 0, Dino Hofman 0, Domagoj Jozić 0.

KK Brod -  Petar Trtolja 19, Sven Pavić 17, Stjepan Balen 14, Fabijan Pitlović 7, Karlo Sudić 7, Matko Jagar 6, Zvonimir Junačko 5, Vili Ćerić 1, Adi Hadžizulfić 0, Dorijan Marić 0, Fabijan Gabaldo 0.

Pročitano 244 puta Poslijednja izmjena dana Utorak, 30 Siječanj 2024 08:29