Utorak, 06 Veljača 2024 07:00

Košarkaši Požege pobijedili ekipu KK Vladislavci u 15. kolu 2. Hrvatske košarkaške lige - Istok

POŽEGA - Košarkaši Požege su u Sportskoj dvorani Tomislav Pirc svadali ekipu KK Vladislavci rezultatom 72:67 (19:13, 13:17, 20:22, 20:15) u 15. kolu 2. Hrvatske košarkaške lige - Istok.

Požežani su dobro otvorili utakmicu i imali vodstvo od 6 poena nakon prve četvrtine (19:13). Nakon toga su gosti bolje odigrali drugu četvrtinu u kojoj su bili bolji za 4 poena pa se na poluvrijeme otišlo rezultatom 32:30 za ekipu trenera Daria Richa.

Treću četvrtinu Vladislavci su bili bolji za 2 poena pa se u posljednjih 10 minuta ušlo s rezultatom 52:52. Domaći igrači ipak su bolje odigrali zadnju dionicu susreta te su došli do pobjede od 5 poena razlike. Najbolji u redovima Požege ponovno je bio Tin Grujić koji je ubacio čak 36 poena.

U narednom, 16. kolu Požega gostuje kod Belišća (subota, 10. veljače u 19,00 sati). Na svom parketu požeški košarkaši će ponovno igrati u sklopu 17. kola kada će ugostiti Županju (17. 02.).

KK POŽEGA - KK VLADISLAVCI 72:67 (19:13, 13:17, 20:22, 20:15)

KK Požega - Tin Grujić 36, Filip Kojanović 9, Jura Milevoj 8, Antun Štivičić 7, Dino Milevoj 7, Egon Fritzenschaft 4, Domagoj Jozić 1, Tin Švajda 0, Goran Benić 0, Fran Abramović 0, Luka Fuček 0, Ivan Šain 0.

KK Vladislavci - Luka Posavac 23, Toni Gradinjanin 19, Nikola Mavretić 11, Nino Gradinjanin 10, Filip Jelenić 4, Josip Platužić 0, Kristijan Babić 0, Filip Stojanović 0, Fran Perković 0.

Pročitano 254 puta Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 12 Veljača 2024 19:17