Ponedjeljak, 12 Veljača 2024 08:50

Košarkaši Požege u 16. kolu 2. Hrvatske košarkaške lige - Istok poraženi na gostovanju kod Belišća

BELIŠĆE - Košarkaši Požege su u 16. kolu 2. Hrvatske košarkaške lige - Istok gostovali u Belišću gdje su od istoimenog domaćina poraženi rezultatom 74:71 (16:17, 15:13, 26:15, 17:26).

Na poluvremenu su igrači trenera Daria Richa gubili samo pola koša ali su nakon toga domaći košarkaši odigrali dobru treću trećinu pa se u posljednjih 10 minuta ušlo s vodstvom Belišća od 12 poena razlike. Iako su Požežani odigrali odlično posljednju četvrtinu to je bilo dovoljno samo za poraz sa konačnih 3 razlike.

Ponovno je najbolji u redovima Požege bio Tin Grujić koji je ovaj put ubacio 26 poena. Kod domaće ekipe najefikasniji je bio Marko Soldo sa 27 postignutih koševa.

KK Požega je trenutno na 9. mjestu sa 18 bodova (3 pobjede, 12 poraza).

U narednom, 17. kolu požeški košarkaši će ugostiti drugoplkasiranu ekipu KK Županja, a ta utakmica igrat će se u subotu, 17. veljače s početkom u 18,00 sati u Sportskoj dvorani Tomislav Pirc.

KK BELIŠĆE - KK POŽEGA 74:71 (16:17, 15:13, 26:15, 17:26)

KK Belišće - Marko Soldo 27, Zvonimir Blažević 16, David Đolić 12, Dominik Greganović 9, Ivo Vincetić 6, Mihael Mamić 4, Juraj Vrbanić 0, Niko Uranjek 0, Nikola Mikulić 0, Domagoj Cerjak 0, Kristijan Preglej 0, Luka Kovačević 0.

KK Požega -  Tin Grujić 26, Filip Kojanović 15, Jura Milevoj 8, Dino Milevoj 7, Marko Štivičić 5, Fran Abramović 4, Egon Fritzenschaft 4, Domagoj Jozić 2, Ivan Šain 0, Tin Švajda 0.

Pročitano 191 puta Poslijednja izmjena dana Srijeda, 21 Veljača 2024 09:30