Ponedjeljak, 11 Ožujak 2024 08:07

Košarkaši Požege poraženi na gostovanju kod Škole košarke Vrijednosnice Osijek u 21. kolu 2. HKL - Istok

OSIJEK - Košarkaši Požege poraženi su jučer na gostovanju kod Škole košarke Vrijednosnice Osijek u susretu 21. kola 2. Hrvatske košarkaške lige - Istok. Rezultat je bio 80:61 (15:16, 17:12, 17:24, 31:9) za domaću ekipu.

Na poluvremenu su Požežani gubili samo 4 razlike (32:28). Nakon toga su igrači trenera Daria Richa odigrali odličnu treću četvrtinu koju su dobili sa 7 poena pa se u posljednjih 10 minuta ušlo s rezultatom 49:52 za goste. Domaći su odigrali odlično u zadnjoj četvrtini i na kraju došli do uvjerljive pobjede od 21 poena razlike.

Utakmicu posljednjeg, 22. kola požeški košarkaši odigrat će u gostima kod KK Vinkovci (16. 03.).

ŠK VRIJEDNOSNICE OSIJEK - KK POŽEGA 80:61 (15:16, 17:12, 17:24, 31:9)

ŠK Vrijednosnice Osijek -  Mata Vidaković 24, Luka Šipka 22, Filip Stojčić 11, Ernest Tomić 10, Jakov Matuzović 6, Luka Mastanjević 4, Borna Budač 3, Fran Marjanović 0, Riko Štebih 0, Lovro Mihić 0.

KK Požega -  Goran Benić 18, Dino Miletić 17, Tin Grujić 12, Domagoj Jozić 5, Jura Milevoj 4, Filip Kojanović 2, Marko Štivičić 2, Ivan Šain 1, Luka Fuček 0, Tin Švajda 0, Fran Abramović 0.

Pročitano 221 puta Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 18 Ožujak 2024 12:02