Ponedjeljak, 14 Prosinac 2015 01:00

Odigrano 3. kolo 2. Županijske malonogometne lige

PLETERNICA - U Sportskoj dvorani Osnovne škole Fra Kaje Adžića jučer su odigrane sve utakmice 3. kola 2. Županijske malonogometne lige.

U prvoj utakmici Brestovac je s uvjerljivih 4:0 bio bolji od Javnog prijevoza Legac. Pogotke su postigli Alen Jagodić, Tomislav Jurić, Josip Malovec i Marko Vučetić.

U derbiju kola Plamen je rezultatom 3:2 dobio Birtijcu. Poveli je Birtijca pogotkom Luke Banića u 4. minuti. Izjednačenje Plamenu donio je Bruno Golić u 16. minuti. Isti igrač postigao je pogodak za vodstvo Plamena od 2:1 u 18. minuti. Na 2:2 izjednačio je Josip Martinović u 32. minuti. Pobjednika je odlučio odlični mladi napadač Bruno Golić svojim trećim pogotkom za 3:2 u 35. minuti.

Internacional je protiv Zarilca slavio s visokih 8:2. Trostruki strijelac za Kutjevčane bio je Boro Matijević, dva pogotka postigao je Kristijan Jukić, a po jednom su se u strijelce upisali Dinko Kamenčak, Goran Katić i Josip Valenta. Pogotke za Zarilčane postigli su Tihomir Živanović i Ivan Štimac.

Najuvjerljiviju pobjedu kola ostvarili su igrači Skenderovaca koji su s 8:1 svladali Bonitu. Po tri pogotka postigli su Robert Bojić i Mihael Hlebec. Jednom je zabio Ivan Krištofek, a igrači Bonite postigli su i jedan autogol. Počasni pogodak za mladu ekipu Bonite postigao je Ivan Andrijević.

U 2. ŽMNL sada slijedi jednomjesečna stanka zbog održavanja pleterničkog (18. – 20. prosinca) i požeškog malonogometnog turnira (21. prosinac – 6. siječnja).

Sljedeće, 4. kolo igrat će se u nedjelju, 10. siječnja u SD OŠ Fra Kaje Adžića u Pleternici. Sastaju se Bonita – Brestovac (15,00), Zarilac – Javni prijevoz Legac (15,50), Birtijca – Internacional (16,40) i Skenderovci – Plamen (17,30).