Subota, 19 Prosinac 2015 01:00

Raspored utakmica 25. BMNT "Požega 2015"

POŽEGA - Poznat je raspored svih utakmica po skupinama 25. Božićnog malonogometnog turnira "Požega 2015" u kategorijama Fonda nagrada i Veterana. Organizator je maksimalno izašao u susret svim ekipama koje su imale zamolbe oko datuma i satnice odigravanja svojih utakmica u skupinama tijekom osam natjecateljskih dana prvog dijela turnira. 

 

25. BOŽIĆNI MALONOGOMETNI TURNIR «POŽEGA 2015»

RASPORED UTAKMICA – FOND NAGRADA I VETERANI

 

Ponedjeljak, 21. 12. 2015. – 1. dan

18,00 Caffe bar Rubikon NG - Vinarija Svoboda Stražeman

18,40 Vallis Aurea – Restoran Stari grad

19,20 Varteks 97 – NK Parasan Golobrdci

20,00 MNK Moby dick Batrina – Jedino Požega

 

Utorak, 22. 12. 2015. 2. dan

18,40 MNK Plamen – Mladež HDZ Temeljni ogranak Centar

19,20 Crna legija – Club Saloon

20,00 Azzuro Sibinj – MNK Vladorena Pizzeria Mama mia

20,40 MNK Oriovac – MNK Legacy

21,20 NK Eminovci - Pekara Klas

 

Srijeda, 23. 12. 2015. – 3. dan

17,20 Club Saloon – Vinogradarstvo i vinarstvo Kitanović Caffe bar Leona Caffe bar Centar

18,00 NK Mladost Pavlovci – Percom dostava plina SB

18,40 MNK Moby dick Batrina – Autodijelovi Tokić

19,20 Percom dostava plina SB – Vina Soldo

20,00 Četiri šanka – Jedino Požega

20,40 Pizza cut Simplex SB - NK Eminovci

21,20 MNK Alabama Mojito bar – Fast food Pink panter

22,00 NK Slavonija juniori - Alibi bar 

22,40 NK Parasan Golobrdci - Vinogradarstvo i vinarstvo Kitanović Caffe bar Leona Caffe bar Centar

 

Subota, 26. 12. 2015. – 4. dan

16,00 MNK Moby dick Batrina – Četiri šanka

16,40 Vallis Aurea – Patrioti (Vet)

17,20 Alabama – NK Sloga Trenkovo (Vet)

18,00 Luzeri OG Majetić Čaglin – Bećari (Vet)

18,40 Kelvin - Standard (Vet)

19,20 SMC Pleternica – Bauštelci B. G.

20,00 Pink Panter – NK Mladost Pavlovci

20,40 Caffe bar Vertigo - Pekara Klas

21,20 Fast food Pink panter – MNK Plamen

22,00 Varteks 97 - Vinogradarstvo i vinarstvo Kitanović Caffe bar Leona Caffe bar Centar

 

Nedjelja, 27. 12. 2015. – 5. dan

15,20 Standard – Krčma Gavran (Vet)

16,00 Bećari – Pilana Blatančić (Vet)

16,40 NK Sloga Trenkovo – Hvidra Požega (Vet)

17,20 Patrioti – Rampa Spin Valis (Vet)

18,00 Fast food Pink panter – Mladež HDZ Temeljni ogranak Centar

18,40 MNK Plamen – MNK Alabama Mojito bar

19,20 Autodijelovi Tokić – Jedino Požega

20,00 NK Eminovci – Caffe bar Vertigo

20,40 Vallis Aurea – Vinarija Svoboda Stražeman

21,20 Vina Soldo – Pink panter

22,00 MNK Legacy – MNK Vladorena Pizzeria Mama mia

22,40 Crna legija - Vinogradarstvo i vinarstvo Kitanović Caffe bar Leona Caffe bar Centar 

 

Ponedjeljak, 28. 12. 2015. – 6. dan

17,20 NK Slavonija juniori – Bauštelci B. G.

18,00 MNK Oriovac – MNK Vladorena Pizzeria Mama mia

18,40 Alibi bar – SMC Pleternica

19,20 MNK Legacy – Azzuro Sibinj

20,00 Restoran Stari Grad - Caffe bar Rubikon NG

20,40 Crna legija - NK Parasan Golobrdci

21,20 Varteks 97 - Club Saloon

22,00 MNK Alabama Mojito bar – Mladež HDZ Temeljni ogranak Centar

 

Utorak, 29. 12. 2015. –7. dan

17,20 Pilana Blatančić – Luzeri OG Majetić Čaglin (Vet)

18,00 Hvidra Požega – Alabama (Vet)

18,40 Krčma Gavran – Kelvin (Vet)

19,20 Restoran Stari grad – Vinarija Svoboda Stražeman

20,00 Autodijelovi Tokić – Četiri šanka

20,40 Pink panter - Percom dostava plina SB 

21,20 Azurro Sibinj – MNK Oriovac

 

Srijeda, 30. 12. 2015. – 8. dan

17,20 NK Parasan Golobrdci – Club Saloon

18,00 Crna legija – Varteks 97

18,40 Rampa Spin Valis - Vallis Aurea (Vet)

19,20 Caffe bar Rubikon NG – Vallis Aurea

20,00 Vina Soldo - NK Mladost Pavlovci

20,40 Alibi bar – Bauštelci B. G.

21,20 SMC Pleternica – NK Slavonija juniori

 

DRUGI KRUG

Subota, 02. 01. 2016. – 9. dan –Osmina finala

16,00 Prvi skupine 1 – Drugi skupine 2 (A –Četvrtfinale Vet)

16,40 Drugi skupine 1 – Prvi skupine 2 (B - Četvrtfinale Vet)

17,20 Prvi skupine 3 – Drugi skupine 4 (C – Četvrtfinale Vet)

18,00 Drugi skupine 3 – Prvi skupine 4 (D – Četvrtfinale Vet)

18,40 Prvi skupine 1 - Drugi skupine 2 (A)

19,30 Drugi skupine 1 – Prvi skupine 2 (B)

20,20 Prvi skupine 7 – Drugi skupine 8 (G)

21,10 Drugi skupine 7 – Prvi skupine 8 (H)

 

Nedjelja, 03. 01. 2016. – 10. dan – Osmina finala

17,00 A – C (Polufinale Vet)

17,40 B – D (Polufinale Vet)

18,20 Prvi skupine 5 – Drugi skupine 6 (E)

19,10 Drugi skupine 5 – Prvi skupine 6 (F)

20,00 Prvi skupine 3 – Drugi skupine 4 (C)

20,50 Drugi skupine 3 – Prvi skupine 4 (D)

 

Ponedjeljak, 04. 01. 2016. – 11. dan – Četvrtfinale

18,40 A – C (1)

19,30 B – D (2)

20,20 E – G (3)

21,10 F – H (4)

 

Utorak, 05. 01. 2016. – 12. dan – Polufinale

19,00 Utakmica za 3. mjesto – Veterani

19,50 Polufinale Fond ( 1 – 3)

20,40 Finale - Veterani

21,30 Polufinale Fond (2 - 4)

 

Srijeda, 06. 01. 2016. – 13. dan – Finale

18,00 UTAKMICA ZA 3. MJESTO – Fond

18,50 Dodjela pehara i nagrada za 3. i 4. mjesto

20,30 FINALE – Fond

21,30 Dodjela pehara i nagrada, proglašenje pobjednika - Fond

Pročitano 3305 puta Poslijednja izmjena dana Četvrtak, 24 Prosinac 2015 00:10