Utorak, 22 Prosinac 2015 01:00

Skupine Turnira mladeži - 25. BMNT "Požega 2015"

POŽEGA - Određene su skupine Turnira mladeži 25 BMNT "Požega 2015". Raspored utakmica bit će objavljen tijekom današnjeg dana ili najkasnije sutra u prijepodnevnim satima. Turnir mladeži počinje u nedjelju, 27. prosinca a završava u subotu, 09. siječnja. Juniori će svoje finale odigrati u srijedu, 06. siječnja prije finalne utakmice u fondu nagrada.  

 

25. BOŽIĆNI MALONOGOMETNI TURNIR „POŽEGA 2015“

 

SKUPINE TURNIRA MLADEŽI 

 

JUNIORI (1997. i mlađi)

 

SKUPINA 1.

1. Varteks 97

2. Caffe bar Vanilla

3. Pilana MID 

 

SKUPINA 2. 

1. NK Slavija

2. Šou na rešou

3. Ekipa za očevid

 

SKUPINA 3.

1. Knjigovodstveni servis LB

2. Korijen iz dva

3. NK Požega

4. Play fitness NK Slavonija

 

SKUPINA 4.

1. Agronom

2. Auto škola Millenium

3. Krv, znoj i pivo

 

SKUPINA 5.

1. NK Slavonija

2. Caffe bar Colosseum

3. Caffe bar Liberty

 

SKUPINA 6.

1. Mandić promet

2. Un known

3. Pizzeria Mama mia

 

JUNIORKE (2001. i mlađe)

SKUPINA 1.

1. Plamene

2. Vallisice

3. NK Mladost Pavlovci

 

KADETI (1999. i mlađi)

 

SKUPINA 1.

1. NK Slavonija 1

2. Caffe bar Marving

3. Nevina djeca

 

SKUPINA 2.

1. Vina Soldo

2. NK Požega

3. Mladost 1999

 

SKUPINA 3.

1. MNK Moby dick Batrina

2. Trento

3. NK Slavonija 2

 

SKUPINA 4.

1. Plišani medvjedići 

2. Ekipa

3. NK Požega 2000

 

PIONIRI (2001. i mlađi)

 

SKUPINA 1.

1. NK Slavonija 1

2. NK Sloga Nova Gradiška 2

3. NK Mladost Pavlovci

 

SKUPINA 2.

1. NK Slavija Pleternica

2. NK Papuk

3. NK Tim osvježenje Kuzmica

 

SKUPINA 3.

1. NK Sloga Nova Gradiška 1

2. NK Kaptol

3. Caffe bar Samson Velika

 

SKUPINA 4.

1. Melji Franka

2. NK Požega

3. NK Slavonija 2

 

POČETNICI (2003. i mlađi)

 

SKUPINA 1.

1. NK Slavonija 1

2. Škola nogometa Batrina

3. NK Tim osvježenje Kuzmica 

4. NK Slavonija 5

 

SKUPINA 2.

1. NK Sloga Nova Gradiška 2003.

2. NK Mladost Pavlovci

3. NK Slavonija 3

 

SKUPINA 3.

1. NK Slavija Pleternica

2. NK Slavonija 2

3. NK Slavonija 4

4. NK Dinamo Vidovci Dervišaga 

 

STARIJI LIMAČI (2005. i mlađi)

 

SKUPINA 1.

1. NK Slavonija 1

2. NK Sloga Trenkovo

3. NK Slavonija 5

 

SKUPINA 2.

1. NK Slavija Pleternica

2. NK Tim osvježenje Kuzmica

3. NK Slavonija 3

 

SKUPINA 3.

1. Škola nogometa Batrina

2. NK Slavonija 2

3. NK Slavonija 4

 

MLAĐI LIMAČI (2007. i mlađi)

 

SKUPINA 1.

1. NK Slavonija 1

2. NK Slavija Pleternica

3. NK Slavonija 3

 

SKUPINA 2.

1. NK Mladost Pavlovci

2. NK Slavonija 2

3. NK Slavonija 4

Pročitano 3010 puta Poslijednja izmjena dana Četvrtak, 24 Prosinac 2015 00:44