Nedjelja, 27 Prosinac 2015 01:00

Vallis Aurea i Pink panter ostvarili uvjerljive pobjede

POŽEGA – Nakon četiri veteranske utakmice odigrano je i osam utakmica u Fondu nagrada u sklopu 5. natjecateljskog dana 25. BMNT "Požega 2015".

U prvoj utakmici Fast food Pink panter i Mladež HDZ Temeljni ogranak Centar odigrali su neodlučeno 1:1. Matej Šipura doveo je Fast food u vodstvo u tri minute prije kraja utakmice, a u posljednjoj minuti Matej Puntarić je izjednačio i pružio svojim suigračima priliku da nakon penala dođu do prednosti što su oni i iskoristili i slavili konačnim rezultatom 2:3. Za Pink panter penal je zabio Filip Jakobović, a za Mladež HDZ-a Ivan Drašković i Matej Puntarić.

U drugoj utamici MNK Plamen i MNK Alabama Mojito bar su također odigrali bez pobjednika nakon 30 minuta utakmice. Povela je Alabama pogotkom Tomislava Ognjenčića u 10. minuti, a na 0:2 je povisio Vjekoslav Čerti u 18. minuti. Pogocima Brune Čolaka u 21. i Brune Golića iz penala u 23. minuti Plamen je došao do konačnih 2:2. Nakon penala Alabama je stekla prednost rezultatom 2:4. Sigurni izvođači bili su Ognjenčić i Čerti.

Autodijelovi Tokić su rezultatom 2:0 svladali ekipu Jedino Požega. Oba pogotka postigao je Marko Banožić.

Caffe bar Vertigo je teže od očekivanog došao do pobjede protiv NK Eminovaca. Nakon što je prvi dio susreta završio bez golova pogocima Mislava Včelika u 22. i Marka Zelenike u posljednjoj, 30. minuti Vertigo je došao do sva tri boda.

Nakon remija protiv Restorana Stari grad u 1. kolu ekipa Vallis Aurea nije dopustila iznenađenje u susretu protiv Vinarije Svoboda Stražman. U uvjerljivoj pobjedi rezultatom 7:0 strijelci za Aureu bili su Ivan Peharda (3), Josip Jakovljević (2), Mario Majstorović i Vinko Ančurovski.

Pink panter je s uvjerljivih 5:1 bio bolji od mlade ekipe Vina Soldo. Pogotke za pobjedničku ekipu postigli su Tomislav Tvrdy (2), Marko Grbeš (2) i Domagoj Kovačević. Jedini strijelac za „vinare“ bio je Branko Šaur.

Vladorena Pizzeria Mama mia je bila bolja od MNK Legacy i slavila rezultatom 4:2. Pogotke za Vladorenu postigli su Josip Drežnjak, Tomislav Drežnjak, Ivica Vidović i Robert Zaočević. Strijelci za Legacy bili su Mario Markanjević i Domagoj Vinković.

U posljednjoj utakmici Crna legija je rezultatom 3:2 pobijedila Vinogradarstvo i vinarstvo Kitanović Caffe bar Leona Caffe bar Centar. Pogotke za Legiju postigli su Mario Pavelić, Nevio Berdi i Valentino Podobnik dok su Marko Petrović i Robert Bojić ublažili poraz svoje ekipe.

Oko šesto gledatelja pratilo je utakmice petog natjecateljskog dana. Sportska dvorana Tomislav Pirc polako se popunjava kako se turnir približava drugom krugu. Ostala su još tri dana igranja po skupinama, a u tim utakmicama odlučivat će se o putnicima u osminu finala.

Nedjelja, 27. 12. 2015. – 5. dan

Fast food Pink panter – Mladež HDZ Temeljni ogranak Centar 1:1 (2:3p)

MNK Plamen – MNK Alabama Mojito bar 2:2 (2:4p)

Autodijelovi Tokić – Jedino Požega 2:0

NK Eminovci – Caffe bar Vertigo 0:2

Vallis Aurea – Vinarija Svoboda Stražeman 7:0

Vina Soldo – Pink panter 1:5

MNK Legacy – MNK Vladorena Pizzeria Mama mia 2:4

Crna legija - Vinogradarstvo i vinarstvo Kitanović Caffe bar Leona Caffe bar Centar 3:2

Ponedjeljak, 28. 12. 2015. – 6. dan

17,20 NK Slavonija juniori – Bauštelci B. G.