Subota, 19 Ožujak 2016 01:00

Coloremajl osvojio 13. Malonogometni turnir Grada Požege

POŽEGA – U Sportskoj dvorani Tomislav Pirc danas je odigran 13. Malonogometni turnir Grada Požege koji se u organizaciji Požeškog športskog saveza i pod pokroviteljstvom Grada Požege održava od 2004. godine povodom obilježavanja Dana grada.

Nastupilo je 12 malonogometnih ekipa sastavljenih od djelatnika gradskih ustanova i poduzeća. Prvi dio igrao se po skupinama, a nakon toga su se pobjednici skupina plasirali u polufinale.

Prvo mjesto osvojili su igrači Coloremajla koji su u finalu nakon penala bili bolji od Policijske uprave Požeško – slavonske. Coloremajl je tako nakon dvije godine ponovno osvojio ovaj turnir dok igrači Policijske uprave nisu uspjeli obraniti naslov pobjednika turnira koji su osvojili prošle godine. Finalistima je pehare za 1. i 2. mjesto ispred pokrovitelja uručio gradonačelnik Vedran Neferović.

U utakmici za 3. mjesto igrači Tekije bili su bolji od Hrvatske elektroprivrede i pobijedili rezultatom 6:3. Pehare za 3. i 4. mjesto ispred organizatora uručio im je voditelj turnira Jurica Bešlić.

TEKIJA – HRVATSKA ELEKTROPRIVREDA 6:3

STRIJELCI : 0:1 Čakalić (6), 0:2 Čakalić (12), 0:3 Vuković (14), 1:3 Blašković (15), 2:3 Pavičić (16), 3:3 Urbanek (17), 4:3 Berdi (19), 5:3 Brkić (21), 6:3 Brkić (24)

TEKIJA – Ivan Valentić, Krešimir Brkić, Ivica Blašković, Eduard Pavičić, Kristijan Kovačević, Nevio Berdi, Krešimir Miškulin, Ninoslav Parmaković, Kristijan Urbanek

HRVATSKA ELEKTROPRIVREDA – Dejan Ostojić, Zlatko Savić, Tomislav Čakalić, Dražen Jakovljević, Hrvoje Ivanešić, Mato Vuković, Ivan Maslač, Goran Šulc, Ivan Šarčević